top of page

Holiday Event Tasting

Public·93 members

Mladá Boleslav Slovácko koukněte se 16/12/2023 Živé HD

před 2 hodinami — Slovácko Hradec Králové koukněte se živě 04.11.2023 7. 10. 2023 — 2023 ... Mladá Boleslav koukněte se 31 ... Online: Zlín - Hradec Kr. , 19 ...

Mladá Boleslav MFK Karviná přenos živý 02/12/2023 2. 12. 2023 — FC SLOVÁCKO 8 - 4 - 4 20: 16 28 4. SIGMA OLOMOUC 8 - 3 - 5 26: 19 27 5 Slovan Liberec Mladá Boleslav koukněte se živě 25.11.2023 30. 8 ... Procházkův vzkaz nástupci Rodiče o Krejčím: Hrál, aby nekouřil v parku. Matka trne strachy dodnes Není Manchester jako Sparta ve Zlíně. Tam se tehdy ofsajd chybně mával Shakira v nové písničce tepe Piquého: Vyměnil jsi ferrari za renault! Gól roku padl v Liberci. Když deset lidí hledá puk a vidí ho jen TJ… 53 otázek pro Adama Ondru: bojí se sporů, sní o Grónsku a kde potkal ženu 194 cm a první gól Slavii. Kdo je čahoun ze Slovácka, co zaujal Spartu? Statečný Jágr na pohřbu táty (†82): Přečetl pro něj dopis do nebe! Procházkova dobrodružná plavba: hotel na cestách, očekávání nejhoršího Vémola varuje soupeře: Zažiješ peklo. A protože se to na dalším turnaji v Praze opakovalo, pozice už mu zůstala. „Trefovalo mě to, “ směje se. Zlomový byl v kariéře strakonického rodáka žákovský turnaj ve Švédsku. S jihočeským výběrem triumfoval v konkurenci osmdesáti celků z celé Evropy. „Potkal jsem se tam poprvé třeba s Tomášem Sivokem. Pak jsem ve třinácti letech šel do Dynama. Přes žáky, dorost a béčko jsem se v devatenácti dostal do A týmu, “ vzpomíná. Přede mnou byli vždy výborní gólmani, “ přikyvuje. Pozice druhého brankáře patřila Křížkovi někdy možná až příliš často. „Často to slýchám, že jsem mohl jít jinam nebo chytat víc. Ale myslím, že takhle to mělo být. Makal jsem, ale nebyl jsem takový bombarďák, abych byl patnáct let v kuse v lize jedničkou. Jsem hrdý, že jsem dynamák celý život, “ zdůrazňuje. Zažil 13 trenérůNabídky na odchod měl. Zajímala se o něj Plzeň nebo Olomouc. Nejvážnější to bylo po sestupu z první ligy v roce 2015, kdy ho lákali Bohemians. „Nechtěl jsem opouštět klub, když jsme spadli. Užíval jsem si každý trénink i zápas. Ty ligové, to byl svátek. Když jezdím domů, přehrávám si, jaké to bylo, chytat na Spartě, na Slavii, “ přemítá. V černobílém dresu nastoupil ke 172 duelům, 66 bylo v nejvyšší soutěži. Zažil tři postupy, dva sestupy a celkem 13 trenérů. „Pamatuji leccos – hecíře Frantu Straku, Jarda Šilhavý byl zase klidný a rozumný, zažil jsem i jihočeské legendy Frantu Cipra a Pavla Tobiáše, pak i bývalého spoluhráče Davida Horejše. Je to na napsání knížky, “ bilancuje. Baník Ostrava Viktoria Plzeň koukněte se živě 3 prosince 202 před 1 dnem — 12. 15:00, Viktoria Plzeň, Slovácko. 11 UEFA Liga mistrů živý přenos online a TV · Kde sledovat... Mladá Boleslav FK Pardubice koukněte se 11. SESTŘIH: Slovácko - Mladá Boleslav 2:2. V oslabení otočka, pak kousl lišák KalabiškaSobota 16. prosince 2023 Svátek slaví Albína, zítra DanieliSport TV >FORTUNA:LIGA >Celé sestřihy zápasů FORTUNA:LIGA TIPSPORT ELH iSport podcasty Fotbal Hokej MMA Další Celé sestřihy zápasů F:L Dloubák Zlatá píšťalka Liga naruby Insider V kurzu Zimák iSkaut Fight Liga mistrů Reprezentace Evropská liga MOL cup Konferenční liga Premier League MS hokej 2023 ZOH Peking 2022 První dojem Atletika Life 53 otázek Tenis Pohled Biatlon 19. srpna 2023 18:10 O provozovateli Video se připravuje... Mladá Boleslav Sparta Praha koukněte se 29.10.2023 Vítejte n 29. 10. 2023 — Mladá Boleslav Sparta Praha koukněte se 29.10.2023 Vítejte na oficiálních webových stránkách fotbalového klubu AC Sparta Praha. Boleslav Slovácko Přímý přenos 16 prosince 2023 před 1 hodinou — [[[ŽIVÝ PŘENOS]>>>>]] Slovácko Boleslav koukněte se FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko (FORTUNA:LIGA) 1:1 | Onlajny. comBranky: 90+3. Krobot ... Vložte si toto video do své stránky 400px 550px 640px Vlastní velikost Šířka videa: Skrýt komentáře k videu Aktuální videa 08:53 Tykač? Slavia potřebuje mládež. Klopp zdravil „Czech mafia! “ a první zidanovka Ostatní 43:42 Česká maratonská rekordmanka Moira Stewartová o závodu ve Valencii, … Kategorie Fortuna liga TIPSPORT extraliga Všechna videa Celé sestřihy zápasů 02:59 FORTUNA: SESTŘIH: Bohemians - Liberec 0:0. Sigma Olomouc FC Slovácko koukněte se živě 2 prosince 2. 12. 2023 — FC Slovácko: SK Sigma Olomouc: FK Teplice: FK Mladá Boleslav: SK 1. Slovácko Liberec koukněte se 28 října 2023 27. 10. 2023 — [SLEDUJTE ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page