top of page

Holiday Event Tasting

Public·105 members

LASK Linz Toulouse přenos živý 14/12/2023

LASK Linz v Toulouse FC. Thu 14 Dec 17:45; Stan Sport; Bet live. Show TAB Prop Number. All Markets. Same Game Multi ...

81' Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště. 79' Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Cristian Cásseres Jr. ). Genreau se dostal k odraženému míč na hranici vápna soupeře a vypálil. Jeho pokus však skončil zhruba metr vedle pravé tyče soupeřovy branky. 78' Domácí budou zahrávat rohový kop, který pro svůj tým vybojoval Magri. Ten je po svém příchodu na trávník velice aktivní směrem dopředu. Toulouse - Linz | ONLINE | 5. 10. 2023 21:00 | Evropská liga 2023/2024 | ŽIVĚDržení míče: 49%: 51%. Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 10:7. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:18. Dnešní utkání je za námi. Zápas byl po většinu času velice vyrovnaný. Oba týmy se dostávaly do šancí, ale jedinou branku vstřelil v 31. minutě Gabriel Suazo. Toulouse si tak do tabulky připisuje tři body a posouvá se na druhou příčku za vedoucí Liverpool. Toulouse Union Saint-Gilloise přenos živě 30 listopadu 2023 30. 11. 2023 — [PROUD] Toulouse LASK Linz přenos živý 5 října 2023 5. 10. 2023 — ((ŽIVÝ PŘENOS-)) Union Saint-Gilloise Toulouse před 1 hodinou — (ŽIVÝ ... 39' Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Moussa Diarra, Niklas Schmidt). Dönnum si neporozuměl poblíž vápna soupeře se svým spoluhráčem a domácí tak o míč přišli. 38' Schmidt byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí. 37' Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Gabriel Suazo). 36' Nepřesná přihrávka Gelaberta končí pouze v rukavicích brankáře Lawala. 35' Usor dostal nepřesnou přihrávku na hranici vápna soupeře a hosté tak o míč přišli. 34' Suazo je dnes velice aktivní. Nyní se dostal s míčem po levé straně hřiště až do vápna, kde však špatně přihrál a domácí tak o míč přišli. 33' Hosté se snažili ihned odpovědět stejnou mincí, ale o míč na polovině soupeře rychle přišli. 31' Toulouse právě vstřelilo branku! Domácí se dostávají do vedení! GABRIEL SUAZO poslal do vápna skvělou přihrávku na Dallingu, který se sice ke střele nedostal, ale míč se odrazil do míst, kde se nacházel SUAZO, a ten už neměl problém z bezprostřední blízkosti prostřelit Lawala. LASK Union SG prijenos 9 studenog 2023 Streaming In Group E 8. 11. 2023 — [PROUD] Toulouse LASK Linz přenos živý 5 října 2023 5. lis 2023 Toulouse PŘENOS-)) Union Saint-Gilloise Toulouse přenos živě 21 září 46' Domácí rozehráli druhý poločas a míč posílají ihned směrem dopředu. Druhý poločas začne přibližně v 22:04. První poločas je za námi. Zápas je zatím celkem vyrovnaný. Domácí se však dokázali v 31. minutě dostat do vedení zásluhou čilského levého beka Gabriela Suaza, který se dostal k odraženému míči uvnitř vápna soupeře. Hosté v prvním poločase neměli prakticky žádnou vážnější šanci a první poločas tak skončil za stavu 1:0. Držení míče: 55% – 45% Střely celkem: 5 – 4 Střely na branku: 1 – 0 45+4' První poločas skončil. 45+2' Ljubic vypálil zhruba z dvaceti metrů, ale soupeřovu branku přestřelil. 71' Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu. 70' ze hřiště odchází Branko Jovičić, přichází Ebrima Darboe, ze hřiště odchází Marin Ljubičić, přichází Moussa Koné. 69' Dallinga se dostal k hlavičce uvnitř vápna soupeře, ale svým následným hlavičkovým pokusem nepřekonal Lawala, který si na své konto připsal fantastický zákrok! 68' Magri odcentroval z levé strany hřiště, ale míč skončil pouze u Talověrova, který ho následně poslal daleko od své branky. 66' Jovičič má nějaké zdravotní potíže a je momentálně ošetřován na hrací ploše. Kurzové sázky na Evropská liga - LASK Linz-Toulouse Sázejte online na LASK Linz-Toulouse a užijte si Evropská liga zdarma na TV Tipsport. Pro nováčky 300 Kč a bonus až 50 000 Kč. LASK Linz hraje o třetí místo, musí ale porazit druhé ToulouseVládcem skupiny E je anglický Liverpool, ale za ním ještě o pozici druhého postupujícího není. Konečné pořadí napoví až poslední kolo a v něm si to o druhé místo na dálku rozdají Saint-Gilloise s Toulouse. Francouzský celek v lepší pozici cestuje do Linze. Ani domácí mužstvo ale není bez motivace, a to velmi silné. Aktuálně se sice nachází na čtvrtém místě, ale přeci jen může ještě bojovat o kvalifikaci do Konferenční ligy. Od třetího Saint-Gilloise ho totiž dělí jen dva body a vzhledem k tomu, že Belgičané hrají s vedoucím Liverpoolem, s nímž ne úplně pravděpodobně vyhrají, tak šance na třetí příčku je pro LASK velmi reálná. Musí ale nejdřív uspět proti Toulouse a to má své vlastní zájmy. Magri si neporozuměl poblíž vápna soupeře s Cásseresem a míč tak končí pouze v zámezí. 65' Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Mikkel Desler). 64' Míč od rohového praporku skončil na hlavě Sierry, který ho však zády k brance poslal jen nad ní. 63' Magri vybojoval pro svůj tým rohový kop z levé strany hřiště. 62' Hosté jsou momentálně aktivnějším týmem směrem dopředu. Momentálně opět s míčem kombinují na polovině soupeře a domácí jsou zatažení hluboko na své polovině. 61' ze hřiště odchází César Gelabert, přichází Frank Magri. (((STREAMOVÁNÍ**))) Toulouse LASK Linz přenos živě 5 října 2 4. 10. 2023 — (Fotbal@@) Union Saint-Gilloise Toulouse přenos živě 21 září 20. 9. 2023 — 9. 2023 — Textový ONLINE přenos z losu můžete sledovat i na webu ... (((FOTBAL!!!))) Liverpool LASK Linz koukněte se 30 listopadu 30. 11. 2023 — 2023 — 2023 — Liverpool Toulouse přenos živě 26 října 2023 4. 10. 2023 — [živý sport***]]''] Toulouse LASK Linz přenos 5 října 2023 Podle zdrojů ... Tento rohový kop však nenadělal domácím větší potíže. 45+1' Hosté budou ještě zahrávat v samotném závěru první půle rohový kop. 45' Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu. 44' Dallinga dostal skvělou přihrávku do vápna z pravé strany hřiště od Schmidta. Jeho následný střelecký pokus z bezprostřední blízkosti však skončil jen nad brankou! 43' Hosté ho rozehráli na krátko a vzápětí o míč přišli. Talověrov byl faulován na polovině soupeře a hosté tak budou zahrávat přímý kop. 42' Usor vypálil z velké dálky, ale soupeřovu branku přestřelil. 41' Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu. LASK – Aplikace na Google Play Aplikace LASK je váš digitální věrnostní program! Můžete snadno sbírat body prostřednictvím různých aktivit a vykoupit je za skvělé odměny.