top of page

Holiday Event Tasting

Public·105 members

Dinamo Zagreb Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 15 dhjetor 2023


21 sht 2023 — Në Grupin C së bashku me Ballkanin dhe Viktoria Plzen janë edhe Dinamo Zagreb e Astana. Tagged conference league, kf ballkani, sportmania, ...


Home | SuperSportFutboll FIFA ka bërë të ditur emrat e tre lojtarëve që do të garojnë për çmimin Puskas. Ndër kandidatët janë Julio Enciso i Brightonit, me... Featured FIFA ka vlerësuar sërish arbitrat shqiptar, teksa Florian Lata është pajisur me stemën e FIFA-s si arbitër kryesor dhe tani do të ketë mundësi... Futboll Mevlut Erdinç, ish-futbollist i Kombëtares Turke (35 ndeshje me Turqinë), lojtar i klubeve si PSG, Rennes, Fenerbahçe apo Basaksehir, ka rrëfyer se ka qenë... Merkato Interesim nga Bundesliga për Ardon Jasharin. Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takimin - SportMania. alBallkani e nis sot aventurën në fazën e grupeve në Ligën e Konferencës për herë të dytë në dy vitet e fundit. Kampioni i Kosovës do të ketë punë në udhëtim me Viktoria Plzen në Çeki, në kuadër të Grupit C, shkruan lajmi. net. Ballafaqimi mes Viktoria Plzen dhe Ballkanit do të transmetohet direkt në Klan Kosova dhe ArtSport 1. Kjo është konfirmuar edhe nga faqja zyrtare e platformës Artmotion. Ndeshja e sotme mes Viktoria Plzen dhe Ballkanit zhvillohet nga ora 21:00. Para 1 ore e 53 min 17′ Kundërsulm i mirë i Ballkanit, por Edvin Kuc nuk e pranon topin në zonë si duhet. Para 1 ore e 58 min 12’ Bajram Jashanica gabion në mbrojtje, përfiton Bruno Petkovic, por gjuajtja e tij bllokohet nga Lumbardh Dellova. Para 3 ore e 10 min Formacionet zyrtare, Dinamo Zagreb – Ballkani Ballkani luan ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24, ku përball do të ketë Dinamo Zagrebin. Ballkani - Dinamo Zagreb, në këto televizione shqiptare do të transmetohet ndeshja - GazetaBlicFC Ballkani e zhvillon sot ndeshjen e dytë brenda grupit në Conference League. Kampioni i Kosovës do të përballet me Dinamo Zagreb, me ndeshjen që luhet nga ora 18:45, shkruan GazetaBlic Sport. Skuadra kroate triumfoi bindshëm me rezultat 5 me 1 ndaj Astanas në ndeshjen e parë, kurse Ballkani u mposht minimalisht nga Viktoria Plzen. Bazuar tek kuotat e basteve, Dinamo ka epitetin e favoritit në këtë takim, por që Ballkani kërkon që të dëshmohet në fushë dhe të fitojë 3 pikë me shumë vlerë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. Astana KF Ballkani drejtpërdrejt falas 9 nëntor 2023 25 tet (TV! ) Tirana Dinamo Batumi transmetim i drejtpërdrejtë 13 ko“Orka Holding” është (SHIKO ONLINE) Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt falas 5 4 tet 2023 ... Dinamo Zagreb Ballkani drejtpërdrejt live 14.12.2023 Shikoni 1 orë më parë — Ballkani Viktoria Plzeň 2022 30 nëntor 2023 Transmetim i dre 30 nën 2023 — Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt falas 11 Dinamo Zagreb e ajo nga ... ((tv drejtpërdrejt!!!)) KF Ballkani Viktoria Plzeň shiko liv [SPORT TV-] Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt falas 05/10 (Sporti [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË@@@] Astana Ballkani FT 0-0. HT 0-0. H2H. Last 5, FC ... Ballkani - Dinamo Zagreb, në këto televizione shqiptare do Ndeshja mes Ballkanit dhe Dinamo Zagreb do të transmetohet në Klan Kosova dhe ArtSport1, poashtu edhe në Supersport 2. /GazetaBlic Sport/ ... Për këtë ndeshje Ilir Daja ka vendosur të luajë me emra si Hamidi, Gripshi dhe Berisha në sulm. Në anën tjetër te Dinamo do të luajnë në sulm mera si Petkovic dhe Baturina. Kjo ndeshje do të zhvillohet në “Stadion Maksimir” të Zagrebit me fillim nga ora 21:00. Dinamo Zagreb: Zagorac, Sutalo, Petkovic, Baturina, Ristovski, Susic, Misic, Kaneko, Perkovic, Peric, Vidovic. Ballkani: Koliçi, Thaqi, Halili, Jashanica, Dellova, Trashi, Kuç, Zyba, Gripshi, Hamidi, Berisha. Para 6 ore e 5 min Gjyqtarët e ndeshjes, Dinamo Zagreb – Ballkani Gjyqtari kryesor i ndeshjes Dinamo Zagreb – Ballkani mes do të jetë spanjolli Ricardo de Burgos. Sonte Ballkani luan ndeshjen vendimtare në Conference 15 orë më parë — Loja nisë nga ora 21:00 dhe transmetohet drejtpërdrejtë në Klan Kosova. *Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në ... Para 41 min 61′ Gol! Dino Peric më i larti në kërcim, shënon me kokë për 1-0. Para 44 min 65′ Tanaka simulon në zonë, ndëshkohet me karton të verdhë. Para 50 min 59′ Enea Koliçi në super formë. Dy pritje të jashtëzakonshme. Para 1 ore e 21 min 45′ Dinamo Zagreb rrezikon. Petkovic pason te Vidovic i cili gjuan, por Koliçi mbron. Para 1 ore e 40 min 30′ Nazmi Gripshi pësoi një dëmtim, ku në vend të tij u inkuadrua Marsel Ismajlgeci. Miss Black Internati Group (SHIKO ONLINE) Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt falas 5 tetor 2023 18 orë më parë — Klubi kosovar Ballkani do të presë klubin kroat Dinamo Zagreb në ... Ballkani për Conference league! Përballet sonte me 9 nën 2023 — Sfida mes Astanës dhe Ballkanit është programuar të nisë në orën 16:30 dhe do të transmetohet drejtpërdrejtë në Digitalb në kanalin SuperSport 2 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • L W
  lucas werner
 • R F
  ricard frank
 • L W
  Lucifer William
 • B O
  buy online
bottom of page