Holiday Event Tasting

Public·101 members

FC Koper NK Radomlje prenos v živo 16/12/2023 Pretakanje

2. dec. 2023 — pred 3 urami — Explore stats from FC Koper vs NK Publikum Celje live on AiScore - we are updating the numbers on this page every second of ...

FC Koper - Kalcer Radomlje rezultat v živo, H2H in postave FC Koper Kalcer Radomlje rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 16. dec. 2023 ob 14:00 UTC na Bonifika Stadium stadionu, mesto Koper, ... The Journey Art Expo Ivan Eduardo pred 1 uro — FC Koper vs Olimpija Ljubljana in prenosi v živo online 10 d pred 6 dnevi — 8, NK Aluminij. 9, NK Domzale. NK Rogaska vs FC 08. 2023 13 ... (Glejte v živo>) FC Koper NK Domžale v živo 11 november 2023 8. okt. 2023 — [[Šport v živo*]] NK Radomlje vs NK Domžale živo online 17. 023. 2023 2023 — NK Aluminij vs FC Koper live score and live streaming on . Live Score, Stream and H2H results 12/16/2023. Preview match FC Koper vs NK Radomlje, team, start time. Tribuna. comSlovenia. PrvaLiga20 Matchday, Stadium: ŠRC BonifikaStatisticsPossessionShots on targetShots off targetFoulsCorner kicksFree kicksOffsidesBest bookmakersLoading... Loading... Game eventsHead - to - HeadLast 20 gamesFC Koper13WinsNK Radomlje4WinsSlovenia. PrvaLiga. Sunday, 1 October, 2023Slovenia. Saturday, 29 July, 2023Slovenia. Rogaška Aluminij v živo 16 december 2023 [PRENOS V ŽIVO!] NŠ Mura vs NK Rogaška v - Komma Klar 7. dec. 2023 — 2023 — NŠ Mura FC Koper NK Rogaška NK Radomlje NK Olimpija NK Maribor NK ... [[[PRETAKANJE-]](] Aluminij vs Koper prenos v živo 26/11/2023 26. nov. 2023 — 2023 — NŠ Mura FC Koper NK Rogaška NK Radomlje NK Olimpija NK Maribor NK Domžale NK Celje NK Bravo NK Aluminij Prva liga Telemach 1. Koper, 25, ... PTC 6. dec. 2023 — 2023 FC Koper vs NK Radomlje PRENOS V ŽIVO Danes, 29. d.. NK Aluminij FC Koper živo online 26 november 2023 Pazi 26. nov. 2023 — NK Aluminij ... VAR se je oglasil tudi v drugem polčasu. Natančneje v 64. minuti. Po rumenem kartonu Andraža Žinića, so v VOR sobi ugotovili, da je šlo za grob prekršek, nevarno igro. Halilović je temu prikimal in branilca Maribora poslal v slačilnico. Radomljani so številčno priložnost izkoristili v 77. minuti, ko je še drugi zadetek na tekmi dosegel Šošić, za popoln zasuk in vse tri točke pa je zmanjkalo tudi nekaj sreče. Dve izjemni priložnosti je v sodnikovem dodatku zapravil nekdanji član Maribora Dejan Vokić in ostalo je pri delitvi točk. Rogaška vs Aluminij in prenosi v živo online 16 december pred 2 urama — NK Rogaška vs FC Koper prenos v živo 04. 11. Flashscore.si NK Radomlje in prenosi v 30 je v Hali Tivoli na sporedu pomembna tekma za ... Domača stranSpletno mesto uporablja piškotke, s katerimi izboljšujemo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo vsebine. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Piškotki, ki so nujno potrebni za delovanje spletnega mesta Ti piškotki so nujni za pravilno delovanje spletnega mesta in njegovih osnovnih funkcionalnosti. Uporabnikom omogočajo delovanje osnovnih spletnih storitev ter zagotavljajo učinkovito uporabniško izkušnjo. Spletna analitika Napredna spletna analitika nam omogoča, da spremljamo uporabo spletne strani ter jo tako izboljšujemo in nadgrajujemo. [[tv v živo<<<]] Radomlje Koper in prenosi v živo online (((TV V ŽIVO**))) Radomlje vs Gorica prenos v živo 10 oktober [[TV V ŽIVO]] football club NK Branik. oktobra, 17:30 Maribor 0: 1 U-19Vsi rezultati 1 ... kroga Prve lige Telemach. Na gostovanju pri Kopru so Ljubljančani zmagali s s 4:2. Zmagovalec je bil sicer odločen že v prvem polčasu, ko je za goste dvakrat zadel Raul Florucz, enkrat pa Marcel Ratnik. V drugem delu je po zadetku Nemanje Motike Olimpija vodila že s 4:0, a sta slab vtis Primorcev nekoliko popravila Nardin Mulahusejnović in Bede Osuji, ki sta bila uspešna iz najstrožje kazni. Mura na Fazaneriji prekinila zmagovalni niz Domžal Mura je v nedeljo na megleni Fazaneriji premagala Domžale z 1:0 in prekinila zmagovalni niz rumenih, ki so pred tem dobili štiri tekme zapovrstjo. Prekmurcem je tri točke pred domačimi gledalci zagotovil Žan Trontelj, ki je mrežo zatresel v 36. Mura se je z zmago povzpela na šesto mesto prvenstvene razpredelnice, ki so ga pred tem zasedale prav Domžale. Olimpija na Bonifiki nadigrala Koper Olimpija je prepričljivo dobila derbi 19. [[NOGOMET!]] Rogaška Aluminij v živo 16 december 2023 pred 2 urama — 2023 — 2023 — NŠ Mura FC Koper NK Rogaška NK Radomlje NK Olimpija NK Maribor NK Domžale NK... NK Aluminij vs FC Koper prenos v živo 26 ... FC Koper vs NK Radomlje Live FC Koper vs NK Radomlje live score and live streaming on December 16th, 2023 at 14:00 UTC time for Football Slovenia Prva Liga. Celje Koper in prenosi v živo online 02/12/2023 pred 6 dnevi 2. dec. 2023 — NK Domžale NK Radomlje v živo brezplačno je 2 december pred 2 urama — NK NK Celje vs FC Koper prenos v živo 2 december 2023 Pazi pred 6 urami ... Nogomania: Mobilna naslovnica Vodilna slovenska nogometna spletna stran. Novice, intervjuji, kolumne, lestvice, rezultati in statistike najmočnejših evropskih lig. Najprej je bil uspešen Gregor Bajde v 32. minuti, v 34. je zadel še Damjan Vuklišević. V drugem polčasu je prednost povišal Mark Zabukovnik s fantastičnim strelom z razdalje. Aluminij je tik pred koncem tekme uspel znižati rezultat na 3:1. Natančen je bil Tin Martić. Celjani so na tretji tekmi proti Aluminiju v letošnji sezoni prvič zmagali. PLT: V Domžalah velik preobrat, Maribor na koncu srečno do točke (VIDEO)Na zadnji tekmi 19. kroga Prve Lige Telemach v Domžalah nismo videli zmagovalca. Maribor je že vodil z 2:0, na koncu pa so z igralcem manj komaj ubranili točko (2:2). Junak Radomelj je bil Madžid Šošić, tragični junak pa nekdanja vijolica Dejan Vokić, ki je imel v sodnikovem dodatku dve smrtni priložnost za zmago, a ju ni izkoristil. Mariborčani so tekmo v Domžalah začeli izjemno. Po 18. minutah so povedli z 2:0, ko sta zadela Hilal El Arabi Soudani in Marko Kolar. Gostje so imeli še nekaj lepih priložnosti za povišanje prednosti, ko je so Radomljani ob koncu prvega polčasa znižali na 1:2. Po posredovanju VAR je glavni sodnik tekme Denis Halilović ugotovil, da Madžid Šošić res ni bil v prepovedanem položaju in priznal zadetek. V prvem krogu se je tekma v Kidričevem končala z 2:2, v Celju pa so Šumarji slavili s 3:1. Prva liga Telemach, 18. krog Prva liga Telemach, 19. krog Sobota, 9. december Aluminij – Celje 1:3 (0:2) Martić 90+2. ; Bajde, 32., Vuklišević 34., Zabukovnik 79. Nedelja, 10. december Bravo – Rogaška 3:2 (1:0) Gurlica 44., Štor 84., Poplatnik 88. ; Gradišar 67., 70. /11-m Koper – Olimpija 2:4 (0:3) Mulahusejnović 70/11-m, Osuji 90. /11-m; Florucz 9., 36., Ratnik 31., Motika 53. Mura – Domžale 1:0 (1:0) Trontelj 36. Nora tekma v Šiški Nedeljsko dogajanje se je sicer začelo z izjemno zanimivo tekmo v spodnji Šiški. Obračun preobratov so s 3:2 dobili domači, junak pa je bil znova Matej Poplatnik. Gol Poplatnika za zmago Rogaški nista pomagala niti dva zadetka Nejca Gradišarja in ostajajo na zadnjem mestu Prve lige Telemach. Bravo je z zmago vrgel rokavico Mariboru v boju za četrto mesto. V prvem polčasu je bil zaradi reakcije ob robu igrišča izključen trener Rogaške Oskar Drobne. Celje v tretjem poizkusu vendarle strlo Aluminij Edino sobotno tekmo so v Kidričevem bolje začeli domačini, ki so zatresli celo okvir gola, a neizkoriščeno priložnost so na drugi strani kaznovali Celjani, ki so v roku dveh minut zabili dvakrat. FC Koper - Radomlje: Prva Liga Telemach - Nogomet. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo, Prenos tekme v živo - TV Spored, kje gledati tekmoNogomet Prva Liga TelemachBonifika (Koper) #3 #8 Prva Liga Telemach Zadnji video povzetki Highlights: Radomlje - Maribor (2-2) | Prva Liga 11 dec | Prva liga Telekom Slovenije Highlights: Koper - NK Olimpija Ljubljana (2-4) | Prva Liga 10 dec | Prva liga Telekom Slovenije Highlights: Koper - Maribor (3-3) | Prva Liga 6 dec | Prva liga Telekom Slovenije Highlights: Radomlje - Celje (0-4) | Prva Liga Highlights: Domzale - Radomlje (3-0) | Prva Liga 2 dec | Prva liga Telekom Slovenije Highlights: Aluminij - Koper (3-2) | Prva Liga 26 nov | Prva liga Telekom Slovenije Highlights: Radomlje - NK Olimpija Ljubljana (0-2) | Prva Liga 25 nov | Prva liga Telekom Slovenije Highlights: Koper - Radomlje (1-0) | Prva Liga 29 jul | Prva liga Telekom Slovenije Prikaži še ostale (+5) Deli s prijatelji Prenos tekme med Koper in Radomlje v živo na Sportklub 1 (sobota, 29. Rogaška vs Aluminij v živo brezplačno je 16 december pred 1 uro — NK Radomlje NK Rogaška prenos v živo 10. 2023 — NK (ŠPORT V 2023 — (NA SPLETU))) NK Aluminij vs FC Koper prenos v živo 26 november 2023 4.