top of page

Holiday Event Tasting

Public·109 members

AS Trenčín : Zlaté Moravce zápas naživo 16.12.2023

sobota 9.12. ViOn Aréna Zlaté Moravce. FC ViOn. Zlaté Moravce - Vráble. FC ViOn. 1:1. FC Košice. report. AS Trenčín. 01 deň 22 Hod 59 Min 55 Sec. sobota 16.12.

Z. Moravce-Vráble naživo | Futbal, Slovensko Moravce-Vráble livescore, výsledky, plán zápasov. Reklama Futbal Slovensko. Z. Moravce-Vráble. Štadión: Štadión FC ViOn (Zlaté Moravce). AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble | Niké liga 18. Pozrite si detaily k zápasu AS Trenčín vs. FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble, I 4ONLINE: FK Železiarne Podbrezová - ŠK Slovan Bratislava dnes (Niké liga, 17. Trenčín v sedemgólovej prestrelke zdolal Zlaté Moravce 26. 4. 2022 — utorok domáci Trenčín nad Zlatými Moravcami 4:3. O triumfe rozhodol v 90.+4 minúte svojím druhým gólom v zápase Nigérijčan Philip Azango. Trenčín - Zlaté Moravce Live 16 Dece | PEPS-TECH Group pred 2 hodinami — In the last 5 meetings AS Trencin won 3, FC Vion Zlate Moravce - Vrable won 1, 1 draws. ONLINE LIVE : AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce Apr 15, ... a 90. +4 Azango, 11. Hollý, 27. Lavrinčík - 37. Jibril, 51. Menich, 75. ĎubekTrenčín začal na domácej umelej tráve aktívne a udával tempo hry, Stojsavljevičova hlavička v tutovke v 9. minúte si ešte cestu do siete nenašla. V 11. minúte však otvoril AS skóre, keď si Hollý nabehol do päťky na presný center Tučného a nezadržateľne skóroval. Potom zaujala Azangova jedovka, ktorá brankárovi hostí Lukáčovi vypadla z rúk, na dorážku tam však nebol nik. V 27. minúte už Trenčín viedol o dva góly, keď si Lavrinčík pripravil pozíciu a asi z 22 metrov trafil krížnou strelou presne za Lukáčov chrbát. V 33. minúte mohol dať už na 3:0 Hollý, no asi z desiatich metrov vypálil vysoko nad. V 36. minúte vystriedal Horáka hosťujúci Ďubek, prvým dotykom s loptou zahral rohový kop a na prednej žrdi našiel hlavu nabiehajúceho Jibrila, ktorý znížil. Začiatok druhého polčasu patril hosťom a ich aktivita sa pretavila do vyrovnania v 51. minúte, a opäť z rohu. Trenčín v sedemgólovej prestrelke zdolal Zlaté Moravce26. 4. 2022 20:04 TRENČÍN - V dohrávke 5. kola nadstavby futbalovej Fortuna ligy v skupine o udržanie sa zvíťazil v utorok domáci Trenčín nad Zlatými Moravcami 4:3. O triumfe rozhodol v 90. +4 minúte svojím druhým gólom v zápase Nigérijčan Philip Azango. AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 4:3 (2:1)Góly: 59. ONLINE: Trenčín - Zlat. Moravce18. kolo Niké ligy je posledným kolom pred zimnou prestávkou. Trenčín hostí Zlaté Moravce. Stretnutie sa začína o 15:00. Trenčín figuruje v strede tabuľky na 7. priečke, na konte má 26 bodov, rovnako ako šiesta Banská Bystrica. Trenčania nedokázali zvíťaziť už osem kôl v rade, naposledy vyhrali ešte 30. septembra. V minulom kole remizovali s Dunajskou Stredou 0:0. Z. Moravce sa nachádzajú na poslednom 12. mieste, v doterajších sedemnástich zápasoch získali iba 4 body a v tejto sezóne v lige ešte nezvíťazili. Zlate Moravce vs Trencin Naživo Super Liga. Zlate Moravce. vs. Trencin. imgalt. Živé vysielanie. imgalt. Zápas naživo. Naživo. Najd. udal. zápasu. Kurzy. Prehľad. štatistiky. ONLINE LIVE : AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce 15. 4. 2023 — Sledujte ONLINE prenos zo zápasu AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce na ŠPORT.sk! [[STREAMING]] ViOn Zlaté Moravce MŠK Žilina zápas 2. 12. 2023 — pred 55 minútami — pred 6 hodinami — Zlaté Moravce MFK Zemplín zápas živý 20/ 20. 10 2023 — MFK Skalica 2:1kolo ViOn Zlaté Moravce Bystrica ...