top of page

Holiday Event Tasting

Public·93 members

UTA Arad vs Farul Constanța în direct live 16 decembrie 2023

Site oficial UTA Arad cu ultimele știri, toate informațile despre stadionul "Francisc Neuman", echipă, jucători, meciuri și poți achiziționa bilete sau ...

UTA Arad vs Farul Constanta Head to Head This page lists the head-to-head record of UTA Arad vs Farul Constanta including biggest victories and defeats between the two sides, and H2H stats in all ... Digi Sport - stiri din sport, meciuri live - Spectacolul campionilor! FOTBAL:FARUL CONSTANTA-PETROLUL PLOIESTI, SUPERLIGA SUPERBET (10.12.2023). FOTBAL: UTA Arad – Farul, 14:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1. FOTBAL:UNIVERSITATEA ... Min 52. Ocazie pentu UTA! Aioani respinge în corner şutul lui Ofosu. Min 50. GOOOOOOOOL Farul! La primul atac periculos din repriza a doua, Artean restabileşte egalitatea. Min 37. Ocazie pentru Farul! Iacob respinge lovitura de cap a lui Rivaldinho. Min 27. GOOOOOOOOL UTA! Fabry o readuce pe UTA în avantaj. Min 24. GOOOOOOOOL Farul! Rivaldinho restabileşte egalitatea din pasa excelentă a lui Grameni. Munteanu, Iustin Doicaru UTA Arad: F. Iacob - D. Rodrigues, Conte, Benga, Abeid - Freitas - Micovschi, Fabry, C. Mihai, Ofosu - G. Cooper Rezerve: Kucher, Stolnik, Carp, Stahl, R. Pop, Herald Marku, Omondi, Căpuşă, Luckassen Min 90+4. Meciul s-a terminat, scor 2-2. Min 69. Ocazie pentru Farul! Budescu şutează slab, pe centrul porţii. Min 54. Ocazie pentru Farul! Rivaldinho ratează încă o şansă importantă. UTA Arad vs Farul în direct 16 decembrie 2023 Televiziune in acum 1 oră — Serviciul de scoruri ale echipei UTA Arad este în timp real actualizându-se live. Meciurile următoare: 16.12. FC UTA Arad - Farul Constanța, ... Minutul 45+3: Pauză! UTA conduce cu 2-1. Minutul 37: Dobrogenii împing mingea în poartă, dar golul este anulat pentru offside. Minutul 27: GOL UTA! Ofosu ia splendid o acţiune individuală pe cont propriu şi scoate la Fabry, care reia din careu cu un şut din prima. Minutul 24: GOL Farul! Grameni centrează, iar Rivaldinho profită de lipsa de marcaj şi egalează. Mingea s-a dus printre picioarele lui Iacob. Minutul 11: Fabry apare pe un spaţiu liber şi reia din 7 metri pe lângă poartă. Minutul 7: GOL UTA! Ofosu îl lansează perfect pe Micovschi în careu, iar acesta reia cu un şut în diagonală! Minutul 1: A început partida! --------------------------------------------- Farul este departe de echipa din sezonul trecut. Băluţă, Artean, Grameni - Gustavo Costa, Rivaldinho, Budescu UTA: F. Iacob - D. Rodrigues, Conte, Benga, Abeid - Freitas - Micovschi, Fabry, C. Mihai, Ofosu - G. Cooper Minutul 90+4: Final de meci! Se termină 2-2. Minutul 87: Sali se descurcă dintr-o poziţie dificilă şi pătrunde în careu. Execuţia sa e respinsă în corner. Minutul 50: GOL Farul! Budescu execută ca la carte un corner, iar Artean reia din prima cu piciorul drept. VIDEO | Farul Constanţa - UTA Arad 2-2. Hagi şi Rednic au dat-o la pace! ”Marinarii” au fost conduşi de două ori, dar au obţinut un punctFarul Constanţa a remizat pe teren propriu cu UTA, scor 2-2, într-o restanţă din etapa a cincea. Farul Constanţa - UTA Arad este transmis ÎN DIRECT pe Orange Sport 1, dar şi în format LIVE VIDEO pe site-ul orangesport. ro. Min 12. Ocazie uriaşă pentru UTA! Fabry este la un pas de golul doi. Min 6. GOOOOOOOOOL UTA! Micovschi finalizează excelent un contraatac care a lăsat apărarea ”marinarilor” fără replică. Min 1. A început meciul. Înaintea acestui duel Farul Constanţa se afla pe locul 7, cu 19 puncte, în timp ce UTA Arad este pe locul 14, cu 11 puncte. Oaspeţii sunt fără victorie pe teren advers în ediţia curentă, palmaresul acestora cuprinzând trei rezultate de egalitate şi trei partide pierdute. De la revenirea arădenilor în prima ligă, în 2020, Farul şi UTA s-au mai întâlnit de şapte ori în principala competiţie internă, de două ori s-au impus constănţenii, un joc s-a terminat cu victoria vizitatorilor din această rundă, iar alte patru partide s-au încheiat la egalitate. Trei dintre cele patru remize au consemnat scor alb, dintre care una pe terenul dobrogenilor (20 noiembrie 2021). VIDEO | Farul Constanţa - UTA Arad 2-2. Hagi şi Rednic au 26 oct. 2023 — Farul Constanţa - UTA Arad este transmis ÎN DIRECT pe Orange Sport 1, dar şi în format LIVE VIDEO pe site-ul orangesport.ro. Farul Constanţa ... VIDEO | Farul - UTA, joi, în direct, de la 20:00, pe Prima Sport 2mail-share icon Email Farul Constanţa a remizat pe teren propriu, scor 2-2, cu UTA Arad, într-o partidă restantă din etapa a cincea a Superligii Au marcat: Rivaldinho ’24, Artean ’50 / Micovschi ‘7, Fabry ‘27. Meciul ar fi trebuit să se dispute în august, dar a fost amânat deoarece echipa constănţeană era angrenată în Conference League. VIDEO | Farul - UTA 2-2 (Rivaldinho 24, Artean 50 / Micovschi 7, Fabry 27), pe Prima Sport 2. Echipele de start: Farul: Aioani - Sârbu, K. Boli, M. Popescu, Kiki - T. UTA Arad vs Farul în direct 16 decembrie 2023 acum 1 oră — At the end of the match, you will find all the highlights and the result of the FC Uta Arad - Farul Constanta meeting directly on this page. ((CURENT@@@)) UTA Arad vs Farul Constanța în direct acum 1 oră — (CURENT@@@)) UTA Arad vs Farul Constanța în direct 2022 16 decembrie 2023 6:57ATMOSFERA DE VIS SI UN MECI INCENDIAR UTA ARAD vs FCSB 3-1 ! LIVE UTA Arad - Farul Constanta MECI Superliga - YouTube YouTube YouTube 2:15:16 YouTube FOTBAL LIVE 25 feb. 2023 25 feb. 2023 UTA Arad vs Farul în direct live 16 decembrie 2023 Televiziu acum 2 ore — UTA Arad vs Farul în direct live 16 decembrie 2023 Televiziune in direct Vivez vos matchs comme jamais en profitant également de nos paris ... Statistiques de FCV Farul Constanţa et UTA Arad Statistiques FCV Farul Constanta - UTA Arad en chiffres : statistique, scores des matchs, resultats, classement et historique des equipes de foot FCV Farul ... Vrei să vezi cele mai tari competiții sportive, oriunde ai fi? Ia-ți oferta Orange Love pentru fibră și TV. Farul Constanţa - UTA Arad 2-2 (Rivaldinho 24, Artean 50/ Micovschi 6, Fabry 27) Echipele de start Farul: Aioani - Sârbu, K. Boli, M. Popescu, Kiki - T. Băluţă, Artean, Grameni - Gustavo Costa, Rivaldinho, Budescu Rezerve: Buzbuchi - Dussaut, Diogo Quieros, G. Marins, N. Popescu, Borginho, Enes Sali, L. În acest sezon, obiectivul echipei lui Gică Hagi este să prindă locurile de play-off. Farul Constanţa a început slab campionatul, iar FCSB, CFR şi Rapid au un avans mare faţă de echipa de la malul mării. Constănţenii sunt pe locul 7 şi au 19 puncte. În tabăra opusă, UTA a fost campionă la transferuri, dar se bate în acest sezon la retrogradare. Clubul lui Mircea Rednic are 11 puncte şi este pe locul 14 în Superligă. Fotbal: Scoruri live UTA Arad, rezultate și program meciuri 06.11. V. ROMÂNIACupa. UTA Arad. Univ. Craiova. 0. 1. 01.11. Î. ROMÂNIALiga 1 - SuperLiga. U Craiova 1948. UTA Arad. 2. 3. 29.10. V. Farul Constanța. UTA Arad. VIDEO | Farul - UTA, joi, în direct, de la 20:00, pe 26 oct. 2023 — Farul Constanţa a remizat pe teren propriu, scor 2-2, cu UTA Arad, într-o partidă restantă din etapa a cincea a Superligii Au marcat ...