top of page

Holiday Event Tasting

Public·93 members

(PROUD=) FK Jablonec MFK Karviná koukněte se 16 prosince 2023

25. 11. 2023 — 2023 — FK JABLONE. (volný, uvolnit===) Baník Ostrava Zlín koukněte se 1 listopa 23. 9 ... FK Jablonec Sigma Olomouc koukněte se 04/11/2023 ...

Znal jsem svou roli a byl připravený, když na mě trenér ukázal. Přede mnou byli vždy výborní gólmani, “ přikyvuje. Pozice druhého brankáře patřila Křížkovi někdy možná až příliš často. „Často to slýchám, že jsem mohl jít jinam nebo chytat víc. Ale myslím, že takhle to mělo být. Makal jsem, ale nebyl jsem takový bombarďák, abych byl patnáct let v kuse v lize jedničkou. Jsem hrdý, že jsem dynamák celý život, “ zdůrazňuje. Zažil 13 trenérůNabídky na odchod měl. Zajímala se o něj Plzeň nebo Olomouc. Nejvážnější to bylo po sestupu z první ligy v roce 2015, kdy ho lákali Bohemians. [[živý přenos]!] Karviná Sigma Olomouc koukněte se živě 25.1 24. 11. 2023 — 2023 — FK Jablonec Sigma Olomouc koukněte se 04/11/2023 Fotbal před 13 hodinami — MFK Karviná U19224. FC Viktoria Plzeň U19215. Jablonec Teplice koukněte se živě 6 prosince 2023 Volný, 2. 12. 2023 — 10. 2023 — koukněte se živě 05/04/2023[fotbal Pardubice · FK Teplice · MFK Karviná · SK Dynamo 2023 — Dynamo ČB Jablonec koukněte se živě 23 ... Viktoria Plzeň Karviná koukněte se živě 29 října 2023 8. 10. 29. 10. 2023 — 2022 | FK Pardubice - FK Jablonec 08. [[[ŽIVÁ TV***]===]] (PROUD MFK Karviná - FC Viktoria Plzeň · MFK Karviná A na druhé straně ... Bohatý je i výčet historek z téměř dvacet let dlouhé profesionální kariéry. „Když se dařilo, zašli jsme na pivko. Nezapomenu, když jsme za trenéra Straky hráli poslední kolo v Olomouci. On už věděl, že končí, tak nás cestou domů pozval do sklípku k jeho známému. Tehdy za nás hrál Tomáš Hunal, kterého jsme tam nechali a on spal na štěrku před sklípkem, zatímco my už byli doma, “ usmívá se. Podzim na Střelnici zakončí sobotní duel s KarvinouFK Jablonec MFK Karviná FORTUNA:LIGA, 19. kolo so 16. 12. 2023, 15:00 Definitivní tečku za ligovým podzimem a rokem 2023 udělá Jablonec tuto sobotu na domácím hřišti. Na Střelnici nám bude soupeřem třináctý celek ligové tabulky z Karviné. Karvinští fotbalisté začali letošní ligovou sezonu přesvědčivou výhrou 4:1 nad Zlínem, jenže v dalších osmi zápasech získali jediný bod za domácí remízu 1:1 právě s naším Jabloncem. To už ale v hornickém městě docházela tamním funkcionářům trpělivost a sáhli ke změně u kormidla týmu. Po dvou letech a šesti měsících byl povolán zpět do služeb slovenský trenér Jujar Jarábek. „Jako bych se vrátil po týdenní odmlce. Zlomový byl v kariéře strakonického rodáka žákovský turnaj ve Švédsku. S jihočeským výběrem triumfoval v konkurenci osmdesáti celků z celé Evropy. „Potkal jsem se tam poprvé třeba s Tomášem Sivokem. Pak jsem ve třinácti letech šel do Dynama. Přes žáky, dorost a béčko jsem se v devatenácti dostal do A týmu, “ vzpomíná. Tomáš Sivok a brankář Českých Budějovic Zdeněk Křížek řeší ošemetnou situaci, v šanci Tomáš Ladra z Mladé Boleslavi. Křížek: Celý život dynamákem. Zažil tři postupy, dva sestupy a 13 trenérů - iDNES. czKdyž tachometr ukazoval přes 400 tisíc kilometrů, vůz předal otci. Byl to právě on, kdo ho přivedl k fotbalu. Aby také ne. Zdeněk Křížek starší chytal celý život za ČZ Strakonice, ale syna na trávník netlačil. Vyzkoušel si různé sporty. Pak však při hokeji dostal zápal plic, a tak dostal přednost fotbal. Zlom přišel na turnaji ve ŠvédskuKřížek mladší chtěl dávat góly jako útočník, pak začal ve středu obrany, ale nakonec se dostal mezi tři tyče. „Před jedním turnajem nám onemocněl brankář, tak jsem tam šel já. V budějovické sportovní hale jsem se stal nejlepším gólmanem, “ popisuje. A protože se to na dalším turnaji v Praze opakovalo, pozice už mu zůstala. „Trefovalo mě to, “ směje se. Tím, že to tady znám, přicházím jako domům, “ prohlásil šedesátiletý kouč a pokračoval. „Česká liga má vysokou kvalitu, jde dopředu. Našim klukům nevyšel start do ligy. Kádr je tu kvalitní, ale ve hře se dá hodně toho zlepšit, “ konstatoval po návratu do Karviné. Po hráčích požadoval nasazení, agresivitu a aktivní hru. To všechno bylo na hřišti vidět hned v prvním zápase pod jeho vedením. Karviná zvítězila při Jarábkově premiéře 5:2 nad Libercem a vyhrála po dlouhých osmi zápasech. Mladá Boleslav MFK Karviná koukněte se živě 13 prosince před 2 dny — Mladá Boleslav MFK Karviná koukněte se živě 13 prosince 2023 Hodinky před 4 dny — FORTUNA:LIGA 2023/2024, 18. kolo. Začátek utkání: odloženo ... Tým následně získal další tříbodové výhry nad Hradcem Králové a šokoval fotbalovou veřejnost venkovní výhrou 1:0 na půdě Plzně. Jenže od listopadu přišel útlum, Karviná prohrála čtyři zápasy a následně se musela vyrovnat s dvojicí odložených zápasů, kvůli nevyhovujícím terénům. Po nechtěné pauze naskočil Jarábkův tým opět do hry tuto středu v Mladé Boleslavi, kde vedl už o dva góly, ale nakonec se musel spokojit s bodem po remíze 2:2. „Musím chlapcům poděkovat za obětavost. Mladí hráči, kteří absolvují Regionální fotbalovou akademii pro Jihočeský kraj, se mohou prosadit do nejvyšších soutěží. To se podařilo třeba strakonickému odchovanci Zdeňku Křížkovi, který chytá za druholigové Dynamo České Budějovice. Během kariéry se také zásadně změnil stadion na Střeleckém ostrově. Když Křížek s otcem ještě jezdili fandit, naproti hlavní tribuně byla plechová tribuna na stání. MFK Karviná Baník Ostrava koukněte se 05.11.2023 5. 11. 2023 — FK Jablonec Sigma Olomouc koukněte se 04/11/2023 Fotbal před 13 hodinami — MFK Karviná U19224. FC Viktoria Plzeň U19215. FK Dukla Praha U19206. Ten bod je sladkou odměnou a myslím si, že jsme si ho i zasloužili, “ konstatoval Jarábek. Jeho tým necestoval ve středu zpět přes celou republiku, ale povzbuzen středečním bodem se rovnou přesunul k sobotnímu zápasu do Jablonce. „Vracet se do Karviné by bylo dost únavné. Všichni včetně vedení děláme maximum pro bodový zisk i v Jablonci. Odtrénujeme tam, zregenerujeme a připravíme se na Jablonec, “ velí hlavní kouč před posledním zápasem sezony. Jablonec přišel v posledním kole o šestizápasovou sérii bez porážky, když prohrál na Spartě 0:3 všemi góly z prvního poločasu. „Nechtěl jsem opouštět klub, když jsme spadli. Užíval jsem si každý trénink i zápas. Ty ligové, to byl svátek. Když jezdím domů, přehrávám si, jaké to bylo, chytat na Spartě, na Slavii, “ přemítá. V černobílém dresu nastoupil ke 172 duelům, 66 bylo v nejvyšší soutěži. Zažil tři postupy, dva sestupy a celkem 13 trenérů. „Pamatuji leccos – hecíře Frantu Straku, Jarda Šilhavý byl zase klidný a rozumný, zažil jsem i jihočeské legendy Frantu Cipra a Pavla Tobiáše, pak i bývalého spoluhráče Davida Horejše. Je to na napsání knížky, “ bilancuje. Karviná Pardubice koukněte se živě 9 prosince 2023 před 6 dny — MFK Karviná FK Pardubice Přímý přenos 09/12/2023 před 8 hodinami — Pardubice koukněte se 26 listopadu 2023 11. 11. 2023 FK Jablonec živě Zde ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page