top of page

Holiday Event Tasting

Public·109 members

Posušje Borac prijenos 15 decembar 2023

4. nov 2023. — Balkan Prenosi HŠK Zrinjski Mostar HŠK Zrinjski Mostar - FK Velež Mostar 7:30 AM · FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka - FK Sarajevo 10:00 ...

Loše stvari za Banjalučane počele su još prije meča, kada su njihovi navijači napadnuti na Kupresu, gdje je došlo do žestokog okršaja sa navijačima Željezničara u kojem je bilo najmanje petoro povrijeđenih, a desetak osoba je privedeno. Nadali su se u Borcu da mogu do pozitivnog rezultata uprkos izostanku Melega, Lukića i Molsa, te nekoliko mladih igrača koji su dan ranije imali obaveze sa juniorima, ali nije sve ispalo najbolje za ekipu Tomislava Ivkovića koji je bio primoran da gurne u vatru i one najmlađe. Posušje je od starta krenulo agresivno i redalo šanse, ali su do prvog gola stigli zahvaljujući grešci Marka Brkića. Veznjak Borca poigravao se u svom šesnaestercu i izgubio loptu, a onda oborio Landeku za jedanaesterac i isključenje. [[GLEDAJTE UŽIVO!]] Posušje Sarajevo prijenos 11 11. nov 2023. — [GLEDAJTE UŽIVO!]] Posušje Sarajevo prijenos 11 novembar 2023 FK Sarajevo će za vikenda, u sklopu utakmice 14. kola Premijer lige Bosne i ... Posusje vs Borac Live Stream & Results 9/12/2023 15:00 prije 6 dana — Learn How to Watch Posusje vs Borac Football Live Stream Online on 9 December 2023 15:00, See Match Results and Teams H2H Stats at ... 17:15Žestok pritisak Posušja14' - Novi napad Posušja, dobar šut Serdarušića sa ivice šesnaesterca brani Ćetković 17:12Šut Moraitisa11' - pokušao je grčki napadač da iznenadi Horkaša, ali otišlo je to preko gola 17:08ĆETKOVIĆ! 6' - Odlična akcija Leke i Vukoje u šesnaestercu Borca, Ćetković na kraju vrhovima prstiju odbija u korner pokušaj Vukoje da pogodi suprotni ugao 17:04Ćetković brani šut Pavkovića3' - Pavković je dobio pas u prostor, ušao u šesnaesterac i šutirao, ali direktno u Ćetkovića koji bez problema hvata loptu 17:03Počeo je meč na stadionu Mokri Dolac 16:23Rendić debituje, Reljić prvi put starter! Na današnjoj utakmici Nemanja Rendić debitovaće u dresu Borca. Mladi desni bek prebačen je u seniorski tim iz kadetske selekcije i zaigraće već od starta meča sa Posušjem. Pregled utakmice: Posušje-Borac (0:2) Da bi ste mogli učestvovati u aktivnostima ove utakmice morate se registrovati i prijaviti na sajtu. Tekstualni prenos utakmice. Izmena - ulaz. Dejan Meleg 24. Desetkovani Borac upisao ubjedljiv poraz u Posušju! Debitovali Borčevi kadeti, Brkić isključen! Desetkovani Borac upisao ubjedljiv poraz u Posušju! Debitovali Borčevi kadeti, Brkić isključen! 0 OBJAVLJENO: 29. 05. 2022. / 16:08 POSLEDNJA OBJAVA: 29. / 16:15 Uvodna vijest Borac sat vremena igrao sa igračem manje i doživio ubjedljiv poraz na zatvaranju sezone u Premijer ligi BIH. Izvor: FK Borac/Nikola Kulaga Fudbaleri Borca porazom završavaju sezonu u kojoj su izborili plasman u Evropu. Posušje je u meču 33. kola PLBIH slavilo 3:0 protiv Borca, koji je na stadion Mokri Dolac došao bez nekoliko prvotimaca, a onda nakon pola sata igre ostao bez isključenog Marka Brkića. 18:09PREČKA! 52' - Vukoja pogađa prečku! Ostaje 2:0. 18:08Vojnović! Pokušao je Vojnović glavom nakon prekida, ali bez uspjeha 18:07Bez izglednih šansi u prvih pet minuta drugog poluvremena 17:57 Vidi opis Desetkovani Borac upisao ubjedljiv poraz u Posušju! Debitovali Borčevi kadeti, Brkić isključen! Skloni opis Izvor: FK Borac/Nikola KulagaBr. slika: 4 1 / 4 2 / 4 3 / 4 AD 4 / 4 17:44GOOOL! Posušje - Borac 2:0! 42' - Posušje vodi 2:0 protiv Borca od 42. minuta. Bila je to kombinacija iz slobodnog udarca, ubacivanje na drugu stativa i vraćanje glavom za Pavkovića koji sa pet metara šutira nogom i šalje loptu u mrežu. Ovo je njegov peti gol u sezoni. 17:38Vukoja! 37' - Ponovo je zaprijetio Vukoja, njegov šut sa dvadesetak metara odlazi pored stative 17:36Novi pokušaj domaćih! 33' - Vlahović je šutirao, ali neprecizno 17:35GOOOL! Posušje - Borac 1:0! 32' - Posušje vodi protiv Borca nakon što je Serdarušić bio siguran realizator jedanaesterca! 17:33PENAL ZA POSUŠJE! 30'- PENAL ZA POSUŠJE! Brkić se poigravao u svom šesnaestercu i izgubio loptu, a potom napravio prekršaj nad Landekom za jedanaesterac. Sudija Šehović odmah mu je pokazao crveni karton. 17:29Vukoja! Dobar šut Vukoje sa dvadesetak metara, lopta odlazi pored stative. Posusje - Borac Banja Luka : Premier League Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu. Posusje PREMIJER LIGA BIH: POSUŠJE - BORAC, nogomet. Gdje gledati uživo na TV ili streamu. Njega je u pogodak pretvorio Serdarušić za vođstvo 1:0, a ono je udvostručeno deset minuta kasnije. Strijelac je bio Pavković nakon uigrane akcije iz slobodnog udarca. Tomislav Ivković nije imao mnogo opcija, a Posušje je sa igračem više u istom ritmu nastavilo i u drugom poluvremenu u kojem su se ponovo redali napadi domaćih, uz tek poneki kontranapad Borca. Za ubjedljivu pobjedu 3:0 pobrinuo se Krišto golom u 59. minutu, čime je stavljena tačka na i na ovom meču. Osim Nemanje Rendića koji je počeo meč kao starter, svoj debi u dresu Borca upisao je i drugi član kadetske selekcije koji je pozvan za ovaj meč, Bojan Makarić, mladi defanzivac koji je ušao u drugom poluvremenu. Sloga Meridian HŠK Posušje prijenos 9 decembar 2023 prije 6 dana — Sloga Meridian HŠK Posušje prijenos 9 decembar 2023 Streaming Danas igra Posušje kolo): Sloga Meridian - Borac 0:4 prijenos gle) HSK Posusje..