Holiday Event Tasting

Public·93 members

Gabela Željezničar gledaj 16.12.2023 Danas

prije 11 sati — ... Željezničar uživo prijenos gledaj 2 decembar... HŠK Posušje ... Tuzla City GOŠK Gabela uživo prijenos gledaj 30 oktobar prije 6 dana — HŠK ...

prije 5 sati 43 Čubrilo: Rožman me trenirao u Domžalama, mislim da će napraviti super uspjehe Fudbaler Igmana Marko Čubrilo govorio je za MeridianSportBH i dotakao se različitih tema, poput dosadašnjeg toka karijere te odnosa sa trenerom Edisom Mulalićem. 07 Karačić: Borac je apsolutno zasluženo pobijedio Marinović: Mogu biti ponosan na svoje igrače, pokazali su karakter i zalaganje prije 6 sati 49 Borac slavio u Posušju i učvrstio se na vrhu tabele prije 8 sati 17: 16 Bivši reprezentativac Jugoslavije preuzima klupu Zrinjskog Nakon što je Krunoslav Rendulić napustio Zrinjski, kao potencijalni nasljednici spominjali su se Stjepan Tomas, Željko Kopić, Ante Čačić, čak i Robert Prosinečki, ali onda je privremeno na klupu Plemića postavljen Mario Ivanković. Manijaci o meču sa GOŠK-om: Pokažimo snagu i prije 4 dana — Gabele, a Manijaci su pozvali navijače da u NE GLEDAJ TABELU - SVI U GABELU! - poručili su Manijaci. #FK ŽELJEZNIČAR#MANIJACI#NK GOŠK GABELA. HŠK Posušje Borac Banja Luka uživo gledaj 15.12.2023 Gledaj prije 10 sati — 24. nov 2023. — — Tuzla City Gabela uživo gledaj 30.10.2023 20. okt FK Željezničar - Zvanična internet stranica© 1921 - 2023. — (gledaj ... minuti. Nakon izvedenog kornera Mekića Cocalić je šutirao glavom sa metar od gola, ali je loptu po vrlo teškom terenu poslao pored gola. Novi muk na Grbavici uslijedio je u 74. Uslijedila je kontra GOŠK-a, Esmir Hasukić povukao sjajnu kontru, lijepo se namjestio i na sjajan način matirao Vedada Muftića. Plavi su do poravnanja mogli doći u 79. Drljo je izveo nezgodan prekid, Adnan Bobić loše “očistio” loptu, ona pala u šesnaesterac, ali niko od igrača Željezničara nije uspio doći do nje. Minut kasnije zaprijetio je i Joseph Amoah. Sarajevo GOŠK gledati prijenos 09/12/2023 prije 6 dana prije 7 dana — Sarajevo GOŠK gledati prijenos 09/12/2023 prije 6 dana — GOŠK Gabela Široki Brijeg uživo prijenos 3 decembar 2023 prije 7 dana — Prenos ... kolo): Posušje - Borac 0:2 Banjalučki Borac je slavio protiv Posušja rezultatom 0:2 na otvaranju 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. 10. 12. 2023 19: 11 PREMIJER LIGA BiH (17. kolo): Široki Brijeg - Zrinjski 0:2 Zrinjski je pobijedio Široki Brijeg u hercegovačkom derbiju odigranom u sklopu 17. kola Premijer lige BiH. Memorijal Asim Ferhatović Hase: Učestvuje osam ekipa, objavljen raspored Memorijalni malonogometni turnir Asim Ferhatović Hase bit će održan 23. i 24. decembra u maloj dvorani KSC Skenderija. Najnovije Najčitanije La Liga prije 2 sata 23: Trijumfovali nakon šest mečeva: Osasuna golom duboko u sudijskoj nadoknadi savladala Rayo Vallecano Osasuna je rezultatom 1:0 pobijedila Rayo Vallecano u 17. kolu španske La Lige. Ligue 1 Lyon priredio iznenađenje, pobijedio Monaco i pobjegao sa posljednjeg mjesta Lyon je rezultatom 0:1 slavio na gostovanju protiv Monaca u 16. HŠK Zrinjski Tuzla uživo prijenos 5 novembar 2023 5. nov 2023. — Igman Konjic Željezničar Sarajevo gledati prijenos 27 oktoba prije 2 dana — [Gledaj televiziju!! ]]] Željezničar Sarajevo GOŠK Gabela uživo... Eurogolovi GOŠK-a pokvarili slavlje Željezničara na GrbaviciFudbaleri Željezničara poraženi su od GOŠK-a u okviru 7. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na Grbavici rezultatom 2:3.. Meč je odigran na teškom i natopljenom terenu, ali su navijači imali priliku vidjeti pet pogotka. Domaći su od starta diktirali tempo, a nakon početkog ispitivanja snaga prvi je zaprijetio Andrija Drljo u sedmoj minuti. Šutirao je sa nekih 20 metara, ali je to Bobić odbranio na sjajan način. Pet minuta kasnije isti igrač je šutirao iz prve, sa nekih 10-tak metara od gola, ali je lopta otišla tik iznad prečke. Nastavio je Željo sa inicijetivom, ali je u 18. minuti uslijedila kontra GOŠK-a. Šero je povukao napad tima iz Gabele, lopta na kraju došla do Ramljaka koji je šutirao, ali je Muftić sjajno intervenisao. U 33. GOŠK Gabela vs Željezničar stream and TV listings GOŠK Gabela vs Željezničar - December 16, 2023 - Live Streaming and TV Listings, Live Scores, News and Videos :: Live Soccer TV. Sarajevo Borac Banja Luka uživo prijenos 5 novembar 4. nov 2023. — [TV uživo] GOŠK Gabela Borac Banja Luka prijenos 8 7. okt 2023. — (GLEDAJ ONLINE***) Željezničar Sarajevo GOŠK Gabela prije sep 2023 [sport> ... 16: 17 PREMIJER LIGA BiH (17. kolo): Igman - Tuzla City 2:0 Igman je savladao Tuzla City u utakmici 17. kola Premijer lige BiH. 09. 2023 18: 48 PREMIJER LIGA BiH (17. kolo): Sarajevo - GOŠK 3:0 Ekipa Sarajeva je ostvarila ubjedljivu pobjedu nad GOŠK-om u utakmici 17. kola Premijer lige BiH. SuperSport HNL 20: 25 RIJEKA vs SLAVEN BELUPO 2:4 (18. kolo, SuperSport HNL 23/24) Slaven Belupo je iznenadio Rijeku na Rujevici, u susretu 18. kola Supersport HNL. 26 DINAMO vs RUDEŠ 1:0 (18. kolo, SuperSport HNL 23/24) Dinamo je ostvario minimalnu pobjedu nad Rudešom u 18. kolu Supersport HNL. Zeljeznicar vs Gosk Gabela - YouTube YouTube YouTube · Prevedi ovu stranicu 36:14 YouTube Isco :) 15. sep 2023. 15. sep 2023. ARENIN MMA SPECIJAL: Ognjen Dimić / 13. 2023. "KOPI PEJST" NAPADAČA OLIMPIJAKOSA: Podense opet matira Ilića / 14. 2023. MAJSTORIJA PODENSEA: Olimpijakos duplirao prednost protiv TSC-a / 14. 2023. EL KABI NE PRAŠTA GREŠKE: Vodeći gol Olimpijakosa protiv TSC-a / 14. 2023. prije 3 sata 22: 03 Tegeltija: Sada na odmor, nakon toga nastavljamo ka cilju Predsjednik FK Borac Banja Luka Milan Tegeltija na društvenoj mreži "X" komentarisao je novu pobjedu Borca. minuti Gogić šutirao sa nekih 25 metara, ali je lopta otišla daleko od gola Željezničara. Plavi su samo minut kasnije stigli do prednosti. Sjajan napad Željezničara započeo Amoah koji je uposlio Drlju, ovaj šutirao – međutim njegov udarac blokira odbrana. Lopta se nakon toga odbila do Mekića koji natrčava i sigurno je pospremio u mrežu. Bio je to već 4. gol za veznjaka koji igra u sjajnoj formi ove sezone. Damir Hajdarbašić, www. fkz. ba Prvi priliku u drugom dijelu imali su Plavi. Arena SportProgramska šema 16. 12. 01:30 Uživo San Antonio Spurs - LA Lakers Košarka NBA 15:00 Lecce - Frosinone Fudbal Italijanska liga 14:00 Celta Vigo - Granada Španska liga 01:00 New York Rangers - Anaheim Ducks Hokej NHL 13:00 Samara - Minsk VTB 14:45 Lokomotiva - Istra HNL Arad - Farul Rumunjska liga 16:00 Multiprenos Engleska liga 13:30 Tofas - Cagdas Bodrum Turska liga Video powered by Premijer liga BiH prije 4 sata 21: 37 PREMIJER LIGA BiH (18. HŠK Posušje Borac Banja Luka gledaj 15 decembar 2023 prije 6 sati — 2023 13:00 Željezničar 11. 2023 20:45 Sarajevo 05. 2023 13:00 NK ) 10 Sun Oct 8, 2023 2:00 PM GOSK Gabela (9. HŠK Posušje vs FK Borac ...