top of page

Holiday Event Tasting

Public·109 members

((ŽIVÝ PŘENOS TV<<<)) Německo Česko přenos živě 15 prosince 2023

11. 11. 2023 — Vítejte u sledování on-line přenosu z utkání české hokejové reprezentace v rámci podniku Euro Hockey Challenge. Česká příprava na světový ...

Následný rohový kop zahrával Cajú, defenziva Sparty byla ale připravena. 76 ze hřiště odchází Mihlali Mayambela, přichází Matija Špoljarić. Nejtěžší zákrok večera předvedl hostující gólman Vindahl proti svému spoluhráči. Centr z pravé strany totiž tečoval nešťastně Vydra, avšak míč mířící do brány skvělým reflexivním zákrokem vyrazil Vindahl na břevno a následný roh! 74 Sparta chystá další střídání, na hřiště půjde Olatunji. 72 Technicky to zpoza vápna levačkou zkusil Karabec, bránu ale netrefil. 71 Do konce normální hrací doby chybí dvacet minut. Sparta je nadále fotbalovější a je vidět, že má otěže zápasu jasně ve svých rukou. 69 Hattrick teď odmítl Birmančević! Ten dostal skvělou kolmou přihrávku od Kuchty, avšak sám před gólmanem Vaná nedokázal vstřelit gól. Vaná skvěle zasáhl a míč po rychlém vyběhnutí vyrazil. Aris Limassol - AC Sparta Praha 1:3 | Online živý přenosSparta zvládla poslední zápas skupinové fáze Evropské ligy na jedničku. Tým trenéra Briana Priskeho vyhrál na hřišti Arisu Limassol zcela zaslouženě 3:1 a zajistil si tak postup do jarních zápasů Evropské ligy. Český mistr byl v dnešním zápase lepším týmem a jeho vítězství a tedy i postup byly zcela zasloužené. 90+3 Konec zápasu. Až nyní se k míče dostali domácí, balon ale kontrolují jen na vlastní polovině. 90+2 Hosté nyní drží balon na polovině soupeře. Sparta dnešní zápas zvládna a postoupí do jarní části sezony v Evropské lize. Právě probíhá živý přenos Německo - Česko ŽivéPřenosy.TV 22. 8. 2023 — Sledujete rádi volejbal? Chcete vidět ▶️ živý přenos Německo - Česko? Více na ŽivéPřenosy.TV. Onlajny.com | online přenosy sportovních utkání, závodů a Onlajny.com | online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí. Mistrovství světa žen · Německo – Česko 0:0. 11:30, před zápasem () (5. - 8 ... Česko - Německo 2:1, v závěru favorita zmrazil Vitík a 25. 6. 2023 — ONLINE. utkání jsme sledovali minutu po minutě. Ano, při některých okamžicích v české šestnáctce stoupala tepová frekvence, ale odhodlaní ... Česká televize nabídne živě všechny zápasy A-týmů před 8 dny — Všechny zápasy z obou turnajů nabídne v přímých přenosech Česká televize. Kompletní pokrytí Švýcarských hokejových her. V čtvrtek 14. prosince ... Německo - Česko | ONLINE hokej | 15.4.2023 17:00 15. 4. 2023 — Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00. Sportu zdar a hokeji zvlášť! Vítám vás u přípravného zápasu Euro Hockey Challenge mezi ... Německo - Česko - iVysílání Přímý přenos druhého poločasu přátelského mezistátního utkání české fotbalové reprezentace z Norimberka. Země původuNěmecko; •. ŽivěL. O pořadu. Přímý přenos ... 85 Střídání v týmu Aris Limassol: ze hřiště odchází Alexandr Kokorin, přichází Mariusz Stępiński. 84 Aris Limassol právě vstřelil branku! Také domácí teď předvedli velmi povedenou akci. Jaden Montnor poslal kolmý pas za obranu na nabíhajícího LEA BENGTSSONA, který sám před Vindahlem nezaváhal. Lehkým obloučkem přehodil gólmana českého týmu a je to 3:1! 81 Fotbalisté Sparty teď velmi zkušeně drží balon na polovině soupeře. Hráči Arisu Limassol si neví rady. 79 Do vápna Arisu vnikl Olatunji, jeho zpětná přihrávka byla ale pokryta a nikdo z jeho spoluhráčů neměl možnost zakončit. 78 Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Jan Kuchta, přichází Victor Olatunji. ze hřiště odchází Veljko Birmančević, přichází Jakub Pešek. 77 Navíc Cajú za následný zbytečný faul dostal žlutou kartu. Online: Německo - Česko 71:69P, Mistrovství Evropy žen Mistrovství Evropy žen, O 5. až 8. místo. Začátek utkání: 24. 6. 2023 12:00. Německo. 71 : 69P. (18:15, 29:33, 42:49, 63:63). Česko. Sestavy a statistiky ... (((SLEDOVAT TELEVIZI-))) Německo Česko přenos živý 5. 10. 2023 — (SLEDOVAT TELEVIZI-))) Německo Česko přenos živý 06.10.2023 15. 4. 2023 — Jako další ho čekají dva domácí zápasy Euro Hockey Challenge se ... Německo - Česko | ONLINE hokej | 22.4.2023 17:00 22. 4. 2023 — Třetí hrací den mistrovství světa do 18 let nabídne v Raiffeisen Areně ve švýcarském Porrentruy večerní utkání mezi Českem a Německem. 68 Čas stále běží ve prospěch Sparty. Arisu se zatím ve druhém poločase vůbec nedaří. 66 ze hřiště odchází Lukáš Haraslín, přichází Adam Karabec, ze hřiště odchází Asger Sørensen, přichází Patrik Vydra. 65 ze hřiště odchází Július Szöke, přichází Morgan Brown, ze hřiště odchází Yannick Gomis, přichází Jaden Montnor. 63 Po dlouhém autu Haraslína se ve vápně dostal k hlavičce Vitík a poté chtěl zakončovat nohou také Kuchta. Blíže k balonu měl ale gólman Vaná. 62 Fotbalisté Sparty mohou být ale spokojeni. Máme za sebou čtvrthodinu druhého poločasu a hráči Arisu se zatím k ohrožení brány Vindahla nedostali. 61 Kuchta vybojoval míč pro Haraslína, který viděl po chybě brankáře odkrytou bránu. Jenže Haraslín neměl prostor zakončit, protože byl tísněný dvěma bránícími hráči. 60 Bengtsson se dostal pod tlak a jeho zpětná přihrávka na brankáře byla hodně nepovedená. Německo - Česko (2.z) - Živé přenosy 15. 4. 2023 — Sledujete rádi hokej? Chcete vidět ▶️ živý přenos Německo - Česko (2.z)? Více na ŽivéPřenosy.TV. Hokej, Evropa: Německo livescore, výsledky, program Česko · Dánsko · Estonsko · Finsko · Francie · Itálie · Japonsko · Kanada Stránka Německo je automaticky online aktualizovaná. Příští zápasy: 10.05 ...