top of page

Holiday Event Tasting

Public·101 members

Posušje Borac gledaj 15 decembar 2023

37:21... play this video. Learn more · Open App. U15 Premijer liga | HŠK Posušje - FK Borac. 610 views · Streamed 2 months ago ...more. HŠK Posušje. 1.05 ...YouTube · HŠK Posušje · 16. sep 2023.

Borac na Mokrom Docu svladao Posušje 30. jul 2022. — minute Begić). (www.jabuka.tv). FK Borac Banja Luka HŠK Posušje Posušje vijesti Premijer liga BiH gledaj u svoje dvorište. Odgovori. Anonimno ... [[[SPORT UŽIVO##]]===] Borac Banja Luka Željezničar Sarajevo 12. nov 2023. — gledaj 24 se (TV) Posušje Igman Konjic gledati prijenos . — Borac Banja Luka Posušje prijenos 17 septemba Tuzla 0. +. 0 Comments ... Dva gola dao je Bilbija, a po jedan Kiš, Ramić i Sabljić. Za domaće je gol postigao Šuta. U Gabeli je bilo prisutno 650 navijača. U posljednjem meču ovog kola Široki Brijeg i Velež su odigrali 2:2. Za Široki je dva gola dao Marijan Ćavar, a za Velež Puce i Peco. U Posušju je 400 navijača gledalo ovaj duel. Borac je zadržao svoju prednost na tabeli. Imaju četiri boda više od Zrinjskog i šest od Sarajeva. Velež je četvrti sa 26 bodova, a sjajna Sloga ima 24. Zvijezda i Tuzla City i dalje su na začelju. Nemanja Bilbija se izdvojio na listi strijelaca. minut: Marko Kraljević je ušao za Posušje. 21:22LUKIĆ! 78. minut: Jovo Lukić je poslije centaršuta Čavića na prvu stativu šutirao, ali pored gola. 21:19VRANJEŠ! 76. minut: Glavom je pokušao Stojan Vranješ, ali neprecizno. 21:19Izmjene u Borcu74. minut: Umjesto Grahovca je ušao Barski, a Čavić umjesto Mihajlovića. 21:17Drugi žuti, odnosno crveni karton za igrača Posušja! 74. minut: Posušje će u finišu igrati sa 10 igrača nakon što je drugi žuti, odnosno crveni karton, dobio Frane Maglica zbog prekršaja. Zvijezda Borac uživo prijenos 9 decembar 2023 prije 6 dana — Posušje - Borac Banja Luka. Uživo prenos: Borac - Crvena zvezda, 25 Sloga Doboj Borac uživo gledaj 02.12.2023 prije 6 dana prije 6 dana ... Za nas je svaka utakmica ista bez obzira na ime protivnika, na nama je da radimo i pokušamo izvući maksimum iz svake utakmice koja dolazi - kazao je Vrgoč. Dodao je kako su po igri i prikazanom na terenu on i njegovi suigrači zaslužili više bodova nego što trenutno imaju. - Svjesni smo da igramo dobar nogomet, ali nedostaje tu još bodova. Na kraju je najvažniji rezultat, pa bih volio da igramo i malo ružnije, ali da imamo pet ili šest bodova više nego sada. Ja osobno više preferiram bodove, a ne ljepotu u igri. Željezničar Sarajevo Posušje uživo gledaj 26 novembar 2023 30. sep 2023. — kolo): Igman - Borac 0:1 Borac je ostvario pobjedu u Konjicu nad Igmanom, u susretu 15. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. prije 9 sati ... [[streaming>]] NK Široki Brijeg HŠK Posušje gledaj 5 13. sep 2023. — apr 2023. — [sport] Posušje HŠK Zrinjski uživo prijenos gledaj 30 april 2023 2, FK BORAC, 43. 3, FK VELEŽ, 40. 4, NK ŠIROKI BRIJEG, 40. Osim toga, bili su lišeni i pomoći trenera Branka Karačića, koji je zaradio direktan crveni karton zbog prigovora sudiji iz Sanskog Mosta Harisu Halkiću, a i došli su u Banjaluku oslabljeni zbog kartonirane trojice standardnih prvotimaca Gabrijela Bobana, Branka Vrgoča i Dominika Begića. Do samog finiša prvog dijela Borac nije mnogo pokazao u ofanzivi, doduše nije ni Posušje iako je mnogo bolje stajalo na terenu, osim nekoliko minuta prije odlaska na odmor kada je Zoran Kvržić pogodio stativu iz mrtvog ugla. Drugo poluvrijeme obilježile su brojne šanse Posušaka i samo zahvaljujući odličnim odbranama crnogorskog golmana Milana Mijatovića, Banjalučani nisu primili pogodak. Prvi je sa 12 bodova, slijede Vidić i Haskić sa po 10. Do kraja su ostala tri kola jesenjeg dijela prvenstva. 16. kolo: (02. /03. 12. ) GOŠK – Široki Brijeg Posušje – Igman Sloga Meridian – Borac Tuzla City – Željezničar Velež – Sarajevo Zvijezda 09 – Zrinjski 17. kolo: (09. /10. ) Igman – Tuzla City Sarajevo – GOŠK Sloga Meridian – Posušje Široki Brijeg – Zrinjski Zvijezda 09 – Borac Željezničar – Velež 18. kolo: (16. /. 17. ) GOŠK – Željezničar Posušje – Borac Tuzla City – Sloga Meridian Velež – Igman Zrinjski – Sarajevo Zvijezda 09 – Široki Brijeg Zaostale utakmice: 14. 21:15Nova 100% šansa za Posušje! 72. minut: Brković je dobio povratnu loptu od Maglice na 15-ak metara, ali je neometan šutirao za malo iznad prečke! 21:13MIJATOVIĆ! Izvor: MONDO/Dragan Šutvić 70. minut: Golman Borca Mijatović sjajno je spriječio vođstvo gostiju nakon udarca Babića. 21:08Mihajlović! 65. minut: Mihajlović je poslije odbijene lopte šutirao iz voleja, ali paradom je odbranio Kolić. 21:04Dvostruka izmjena u Borcu60. minut: U igri su Stojan Vranješ i Jovo Lukić, kojem je ovo 100. meč u dresu Borca u svim takmičenjima! Izišli su Fićović i Makarić. 21:02ODLIČNA ŠANSA ZA POSUŠJE! 59. minut: Mandić sa tri metra nije uspio loptu poslati u banjalučku mrežu. 20:59Makarić! 56. minutu autogolom Ivana Marića, koji je u namjeri da otkloni opasnost nespretno reagovao i prevario svog golmana Franka Kolića - 1:0. Do tada, više od igre i zrelije šanse za pogotke imali su gostujući fudbaleri, koji su poslije pobjede nad Zrinjskim u Mostaru, pokazali da to nije bilo slučajno! Po svemu prikazanom, zaslužili su barem bod na Gradskom stadionu, posebno i što su igrali sa igračem manje u posljednjih 15-ak minuta (Frane Maglica isključen zbog dva žuta kartona), ali ovoga puta sreća nije bila na njihovoj strani. Ipak, ono što je najbitnije za navijače Borca, sreća je na kraju pogledala izabranike Vinka Marinovića, koji su nastavili seriju pobjeda iako igra nije bila na nivou prethodnih mečeva na Gradskom stadionu. BORAC: Mijatović, Ćelić, Fićović, Makarić, Cortes, Grahovac, Herera, Kvržić, Blagaić, Šušić, Mihajlović. POSUŠJE: Kolić, Bekavac, Rozić, Kamenar, Mandić, Krišto, Erick, Marić, Bešlić, Maglica, Babić. Cirkus u Banjaluci: Crveni kartoni, komičan autogol 17. sep 2023. — Večeras su odigrane dvije utakmice sedmog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. Borac je u Banjaluci nekako savladao Posušje rezultatom ... Posušje vs Borac Banja Luka stream and TV listings za 6 sati — Posušje vs Borac Banja Luka - December 16, 2023 - Live Streaming and TV Listings, Live Scores, News and Videos :: Live Soccer TV. [[[GLEDAJ ONLINE###]!!!!]] GOŠK Gabela Široki Brijeg 2. dec 2023. — NK Široki Brijeg HŠK Posušje prijenos 5 novembar 2023 4. nov 2023. — GOSK Gabela - FK Borac Banja Luka. Rukomet 07 EHF Evropska liga: Težak ... Tracks & Trails prije 5 dana — Željezničar Sarajevo Posušje uživo prijenos gledaj 26 prije 6 dana — 5. aug 2023. — [TV UŽIVO-] FK Sarajevo Tuzla City uživo gledaj 24/11/2023 5 ... Putujemo dosta oslabljeni i kartonirani (Gabrijel Boban, Branko Vrgoč i Dominik Begić, prim. aut), ali nećemo se predati. Idemo igrati kao u Mostaru, puni smo pozitivnije energije i ne želimo na ovome stati", rekao je Karačić uoči utakmice na Gradskom stadionu. Utakmica počinje u 18. 45 uz direktan prenos na TV Arena sport, a sudiće je Haris Halkić iz Sanskog Mosta sa pomoćnicima Hasanom Nanićem iz Bužima i Goranom Ilinčićem iz Prijedora. Razvoj događaja 21:34Tri minuta sudijske nadoknade 21:32GOOOL! Izvor: MONDO/Dragan Šutvić 87. minut: Borac je ipak poveo protiv Posušja i to veoma efektnim autogolom Ivana Marića! 21:25Izmjena u Posušju81. Borac slavio efektnim autogolom! Posušje SAMO SEBE pobijedilo u Banjaluci, iako je zaslužilo barem bod! (FOTO, VIDEO)Borac slavio efektnim autogolom! Posušje SAMO SEBE pobijedilo u Banjaluci, iako je zaslužilo barem bod! (FOTO, VIDEO) 0 OBJAVLJENO: 17. 09. 2023. / 18:26 POSLEDNJA OBJAVA: 17. / 21:58 Uvodna vijest Borac je nastavio seriju pobjeda na Gradskom stadionu! Banjalučani su savladali Posušje nesretnim autogolom Ivana Marića u 87. minutu u sedmom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine. Izvor: MONDO/Dragan Šutvić Banjalučki Borac zabilježio je četvrtu uzastopnu pobjedu u Premijer ligi BiH i stigao do treće pozicije na tabeli sa bodom zaostatka za vodećim dvojcem Sarajevom i Širokim Brijegom. BORAC - POSUŠJE 1:0 (0:0) Crveno-plavi su do vrijednih bodova stigli u 87. BORAC SE NOVOM POBJEDOM UČVRSTIO NA VRHU prije 6 dana — BORAC SE NOVOM POBJEDOM UČVRSTIO NA VRHU TABELE, SLOGA BOLJA OD POSUŠJA GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i ... [Livestream-] HŠK Posušje Borac Banja Luka prijenos 15.12.20 prije 2 sata — 5. nov 2023. — okt 2023. — Borac Banja Luka Široki Brijeg uživo prijenos 28 oktobar 2023 Gledaj Premier League. Borac Banja Luka. vs. U15 Premijer liga | HŠK Posušje - FK Borac - YouTube 44:02... play this video. Learn more · Open App. U15 Premijer liga | HŠK Posušje - FK Borac. 407 views · Streamed 2 months agomore. HŠK Posušje. 1.04 ...YouTube · HŠK Posušje · 17. sep 2023.