top of page

Holiday Event Tasting

Public·106 members

Dinamo Zagreb Ballkani 2022 15/12/2023 Futbolli


Kanë përfunduar 30 minutave lojë nga ndeshja Dinamo Zagreb – Ballkani. Rezultati momental i takimit është 0-0, shkruan GazetaBlic Sport.


Dinamo Zagreb vs KF Ballkani » Predictions, Odds, Live Dinamo Zagreb vs KF Ballkani ❱ 14.12.2023 ❱ Football ❱ Europa Conference League, Europe ⚡ Livescore ⭐ Best Betting Odds ✔️ H2H Stats ✍ Match Preview. Para 1 ore e 40 min 30′ Nazmi Gripshi pësoi një dëmtim, ku në vend të tij u inkuadrua Marsel Ismajlgeci. Para 1 ore e 53 min 17′ Kundërsulm i mirë i Ballkanit, por Edvin Kuc nuk e pranon topin në zonë si duhet. Para 1 ore e 58 min 12’ Bajram Jashanica gabion në mbrojtje, përfiton Bruno Petkovic, por gjuajtja e tij bllokohet nga Lumbardh Dellova. Para 3 ore e 10 min Formacionet zyrtare, Dinamo Zagreb – Ballkani Ballkani luan ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24, ku përball do të ketë Dinamo Zagrebin. Për këtë ndeshje Ilir Daja ka vendosur të luajë me emra si Hamidi, Gripshi dhe Berisha në sulm. Në anën tjetër te Dinamo do të luajnë në sulm mera si Petkovic dhe Baturina. Kjo ndeshje do të zhvillohet në “Stadion Maksimir” të Zagrebit me fillim nga ora 21:00. Dinamo Zagreb: Zagorac, Sutalo, Petkovic, Baturina, Ristovski, Susic, Misic, Kaneko, Perkovic, Peric, Vidovic. Edhe pse ka derbi me Hajdukun të dielën, Dinamo do të luajë me skuadrën më të fortë, shkruan Index. hr. Jakirovic i ka në dispozicion pothuajse të gjithë lojtarët përveç Josip Drmicit dhe Deni Juricit, të cilët janë të lënduar. Para 9 ore e 39 min Formacioni i mundshëm i Ballkanit ndaj Dinamo Zagrebit Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja ka ndarë mendjen për formacionin që pritet ta hedh në fushë për ndeshjen e sotme (e enjte) ndaj Dinamo Zagrebit në kuadër të Grupit C në Ligën e Konferencës. Telegrafi mëson se trajneri shqiptar në mungesë të sulmuesve anësor, Almir Kryezi dhe Walid Hamidi, pritet të ndryshoj skemë. Nis shitja e biletave për ndeshjen Ballkani – Dinamo ZagrebKa nisur shitja e biletave për ndeshjen e dytë të Ballkanit në Ligën e Konferencës, ndaj Dinamo Zagrebit. Kjo ndeshje do të zhvillohet më 5 tetor, në stadiumin “Fadil Vokrri”. Klubi nga Theranda njoftoi sot se biletat mund t’i blini vetëm përmes platformës online. Çmimet e biletave janë nga 3 deri në 50 euro. Njoftimi i plotë i klubit të Ballkanit: “VINI RE!!! Super ndeshja evropiane po afron! Biletat për takimin ndërmjet Ballkanit dhe Dinamo Zagrebit, tashmë janë në shitje. Ato mund t’i siguroni VETËM përmes platformës online, në linkun e mëposhtëm: https://eu. Pa gola në pjesën e parë mes Dinamos dhe Ballkanit 1 orë më parë — Ka përfunduar pjesa e parë pa gola mes Dinamo Zagrebit dhe Ballkanit në kuadër të rrethit të fundit në Ligën e Konferencës. Dinamo Zagreb Ballkani drejtpërdrejt 14 dhjetor 2023 1 ditë 3 orë më parë — 1 ditë më parë — Ballkani luan shanset e fundit për kualifikim në Conference League teksa i duhet të mposhtë me patjetër Dinamo Zagreb në ... Dinamo Zagreb: Naslovna Highlights: Dinamo - Slaven Belupo 4:1. 03/10/2022 |. Read More. After the match in Salzburg Zagreb. Dinamo Zagreb Logo Dinamo Zagreb. VS. : Ballkani Logo ... (((FALAS*))) Dinamo Zagreb Ballkani transmetim i 17 orë më parë — (FALAS*))) Dinamo Zagreb Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 dhjetor 2023 4. W · 2022/05/01. Superliga. KF Llapi. FC Ballkani. 1. Ballkani: Koliçi, Thaqi, Halili, Jashanica, Dellova, Trashi, Kuç, Zyba, Gripshi, Hamidi, Berisha. Para 6 ore e 5 min Gjyqtarët e ndeshjes, Dinamo Zagreb – Ballkani Gjyqtari kryesor i ndeshjes Dinamo Zagreb – Ballkani mes do të jetë spanjolli Ricardo de Burgos. Ndihmës të tij do të jenë Iker De Francisco dhe Jon Nunez, ndërsa i katërt do të jetë Pablo González Fuertes. Në dhomën e VAR do të jenë Jose Luis Munuera (VAR) dhe Mario Melero Lopez (AVAR). Para 9 ore e 34 min Dinamo Zagreb me gjashtë ndryshime në krahasim me ndeshjen e zhvilluar në Prishtinë Krahasuar me ndeshjen e parë në Prishtinë, të cilën Ballkani e mundit Dinamon 2-0, do të ketë deri në gjashtë ndryshime në formacione kroatëve, kështu që Dinamo do të jetë shumë më e fortë në ndeshjen e sotme. Dinamo Zagreb Archives - Lapsi. alKush do ta besonte. Dinamo e Zagrebit që ‘masakroi’ Astana në ndeshjen e parë, u rrëzua përpara Ballkanit në ‘Fadil … 05/10/2023, 21:0005/10/2023 Ballkani nuk e ka nisur ashtu si do donte aventurën e dytë radhazi në fazën e grupeve të Conference League. … user 221/09/2023, 23:3721/09/2023 Asnjë ndeshje evropiane jashtë vendit deri në fund të sezonit. Ky është vendimi i UEFA-s ndaj Dinamo Zagreb, pas ngjarjeve … user 220/08/2023, 18:2220/08/2023 Chelsea fitoi kundër Dinamo Zagreb dhe mori vendin e parë në Grupin E, përpara Milan. Në Stamford Bridge u mbyll … user 203/11/2022, 17:1503/11/2022 Në pritje të Milanit, Salsburg rrit shanset për kualifikim në grupin E të Ligës së Kampionëve. Austriakët mposhtin 1-0 Dinamon … user 205/10/2022, 21:2105/10/2022 Incidente e përplasje para dhe pas ndeshjes së Champions mes Milanit dhe Dinamos së Zagrebit, të luajtur në San Siro. Nuk shënon nga një rast i qind për qind. Para 33 min 76′ GOL! Dinamo nuk ndalet. Petkovic shënon nga penalltia. Para 37 min 71′ GOL! Bruno Petkovic shënon nga një top i kthyer për 2-0. Para 41 min 61′ Gol! Dino Peric më i larti në kërcim, shënon me kokë për 1-0. Para 44 min 65′ Tanaka simulon në zonë, ndëshkohet me karton të verdhë. Para 50 min 59′ Enea Koliçi në super formë. Dy pritje të jashtëzakonshme. Para 1 ore e 21 min 45′ Dinamo Zagreb rrezikon. Petkovic pason te Vidovic i cili gjuan, por Koliçi mbron. ebileta. al/biglietteria/listaEventiPub. do Mos harroni, nuk do të ketë shitje në forma fizike, por vetëm online. Për ndeshjen e dytë të grupit C në UEFA Conference League, çmimet e biletave janë këto:Për tribinat Veri dhe Jug 3 euro, atë të Lindjes 5 euro, në Perëndim 10 euro. Ndërkaq çmimi për VIP bileten është 50 euro (ku përfshihet edhe katering). Përballja e dy kampionëve, nga Kosova e Kroacia, zhvillohet më 5 tetor në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, me fillim në orën 18:45. Dinamo Zagreb Ballkani 2022 14 dhjetor 2023 Vetëm dy ditë pa 3 orë më parë — Dinamo Zagreb Ballkani 2022 14 dhjetor 2023 Vetëm dy ditë pas lansimit të biletave, Ballkani i shet gati gjysmën e tyre për ndeshjen ndaj ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • W C
  Wellness Counseling
 • L W
  lucas werner
 • R F
  ricard frank
 • L W
  Lucifer William
bottom of page