top of page

Holiday Event Tasting

Public·106 members

MFK Skalica Železiarne Podbrezová naživo 15 decembra 2023 Online

13. 8. 2021 — Sledujte live stream s nami, zápas sa začne v piatok 13.8. o 18.00 h. LIVE STREAM: FK Železiarne Podbrezová - MFK Skalica (II. liga, 4. kolo).

V 67. minúte mohol Bakaľa pridať svoj druhý gól, ale trafil len pravú žrď. Podbrezová zastavila sériu troch zápasov bez výhry a poskočila v tabuľke pred Banskú Bystricu na priebežné tretie miesto, Záhoráci zostali na siedmej priečke. ​FK Železiarne Podbrezová - MFK Skalica 1:0 (0:0)Gól: 52. Bakaľa. Rozhodovali: Glova - Pozor, Štofík, ŽK: Assinor, Špyrka - Vlasko, Matejov, Krčík, Mášik, Nagy, ČK: 44. Vlasko (Skalica) po 2. ŽK, 1489 divákov. FK Železiarne Podbrezová: Ludha - Bartoš, Oravec, Grešák - Kováčik, Paraj (46. Špyrka), Bakaľa, Ďatko (90. VIDEO: Podbrezová pretavila polčasovú presilovku do troch bodov. Skalicu skolila parádna strela | TVNOVINY. skFutbalisti FK Železiarne Podbrezová zvíťazili v piatkovom stretnutí 7. kola Niké ligy nad MFK Skalica 1:0. O jediný gól zápasu sa postaral v 52. minúte domáci kapitán Mikuláš Bakaľa, ktorý sa presadil prudkou strelou z hranice šestnástky. Už v 39. minúte síce rozvlnil sieť stredopoliar "železiarov" Samuel Ďatko, no rozhodca po zásahu systému VAR gól neuznal. Hostia hrali od konca prvého polčasu bez vylúčeného Jána Vlaska, ktorý dostal druhú žltú kartu. FK ŽELEZIARNE PODBREZOVÁTabuľka Niké Ligy 2023/2024 1 ŠK Slovan Bratislava 17 13 3 43:14 42 2 MŠK Žilina 12 36:20 38 FC Spartak Trnava 10 4 27:17 33 FK Železiarne Podbrezová 9 6 37:28 29 5 DAC Dunajská Streda 8 26:17 MFK Dukla B. Bystrica 7 31:25 26 AS Trenčín 22:18 MFK Ružomberok 18:26 21 MFK Skalica 14:21 18 FC Košice 13:37 11 Zemplín Michalovce 0 13:36 ViOn Zlaté Moravce 9:30 Zápasy MFK Dukla Banská BystricaMuži 1. kolo, 28. júla 2023 - 20:30, B. Bystrica MužiMŠK Žilina 2. kolo, 6. augusta 2023 - 20:30, Zelpo aréna MužiFC ViOn Zl. decembra 2023 - 15:00, Skalica NIKE liga Fan Shop & Info Články PREVIEW: V Skalici chceme úspešne ukončiť rok 2023 Futbalisti Podbrezovej odohrajú svoj posledný zápas kalendárneho roka 2023 v piatok proti Skalici. Stretnutie má výkop o 17:30 a naživo ho vysiela Nova Sport aj Voyo. Proti Skalici sme v najvyššej súťaži odohrali celkovo šesť stretnutí a bilancia je nesmierne vyrovnaná, keďže oba celky dvakrát zvíťazili a dva razy sa zrodila aj remíza. Prvá výhra prišla hneď … Čítať ďalej Patrik Blahút je nominovaný na ocenenie Hráč mesiaca november v Niké lige Patrik Blahút sa dostal medzi päticu nominovaných hráčov, z ktorých vzíde najlepší hráč mesiaca november v Niké lige. Víťaz tejto ankety vzíde z hlasovania siedmich expertov. Odborná porota v zložení Ivan Kozák, Stanislav Angelovič, Marek Sapara, Martin Mikulič, Laco Molnár, Andrej Zvolenský a Slávo Jurko má možnosť dať päť, tri a jeden bod (1. FK Železiarne Podbrezová - MFK Skalica / Niké liga 15. 9. 2023 — Sledujte ONLINE prenos zo zápasu FK Železiarne Podbrezová - MFK Skalica aj s audiokomentárom na ŠPORT.sk! MFK Skalica vs FK Zeleziarne Podbrezova: Live Score, Stream and H2H results 12/15/2023. Preview match MFK Skalica vs FK Zeleziarne Podbrezova, team, start time. Tribuna. comSlovak Super Liga18 Matchday, Stadium: Mestský štadiónStatisticsPossessionShots on targetShots off targetFoulsCorner kicksFree kicksOffsidesBest bookmakersLoading... Loading... Game eventsFull-timeFK Zeleziarne PodbrezovaSubsHead - to - HeadLast 14 gamesMFK Skalica6WinsFK Zeleziarne Podbrezova6WinsSlovak Super Liga. Friday, 15 September, 2023Slovak Super Liga. Zápasy MFK Skalica - MFK Zemplín Michalovce. 2:1ONLINE REPORT. 7. kolo, pi 15.9.2023, 1014. -. FK Železiarne Podbrezová - MFK Skalica. 1:0ONLINE REPORT. 8. kolo, so ... kolo, 23. septembra 2023 - 18:00, Michalovce MužiFC Košice 9. kolo, 1. októbra 2023 - 17:30, Zelpo aréna FC DAC 1904 Dunajská StredaMuži 10. kolo, 8. októbra 2023 - 17:30, D. Streda MužiMFK Ružomberok 11. kolo, 21. októbra 2023 - 18:00, Zelpo aréna MužiMFK Dukla Banská Bystrica 12. kolo, 27. októbra 2023 - 17:30, Zelpo aréna MŠK ŽilinaMuži 13. Saturday, 29 October, 2022Slovak Super Liga. Friday, 12 August, 2022All matchesLatest matches MFK SkalicaSlovak Super Liga. Saturday, 9 December, 2023Slovak Super Liga. Sunday, 3 December, 2023Slovak Super Liga. Saturday, 25 November, 2023Slovak Super Liga. Sunday, 12 November, 2023Slovensky Pohar. Wednesday, 8 November, 2023Latest matches FK Zeleziarne PodbrezovaSlovak Super Liga. Saturday, 2 December, 2023Slovak Super Liga. MFK Skalica - FK Zeleziarne Podbrezová Live - Niké liga Follow the Niké liga live Football match between MFK Skalica and FK Zeleziarne Podbrezová with Eurosport. The match starts at 4:30 PM on December 15th, 2023 ... Podbrezová pretavila polčasovú presilovku do troch bodov. 15. 9. 2023 — Futbalisti FK Železiarne Podbrezová zvíťazili v piatkovom stretnutí 7. kola Niké ligy nad MFK Skalica 1:0. O jediný gól zápasu sa postaral v ... Zostrih: FK Železiarne Podbrezová - MFK Skalica 0:2 - YouTube YouTube YouTube 3:58 YouTube FK Železiarne Podbrezová 29. 10. 2022 29. 10. 2022