top of page

Holiday Event Tasting

Public·106 members

[Hodinky##] Slavia Praha Servette 1890 Přímý přenos 14 prosince 2023

před 14 hodinami — 21. 9. 2023 — Slavia Praha live v přímém přenosu. Ve skupině G je jasným favoritem AS Řím, o další postupové místo by si to měly rozdat všechny ...

Vítkovický Tomáš Doležal pak srovnal na 2:2 v 56. minutě, ale bod navíc zařídil Hradci David Šťastný. Východočeši tak bodovali počtvrté v řadě. HC Vítkovice Ridera – Mountfield Hradec Králové 2:3 v prodl. (1:0, 0:2, 1:0 – 0:1)Branky a nahrávky: 14. Peterek (Barinka, Auvitu), 56. Doležal (L. Kovář, P. Zdráhal) – 24. Estephan (Pláněk, Kalina), 39. Estephan (Freibergs, Lalancette), 63. Šťastný (Lalancette). Rozhodčí: Cabák, Kika – Axman, Blažek. Diváci: 3597. Sparta se na výhru v Boleslavi nadřelaPražané vedli na ledě Mladé Boleslavi po trefě Michala Kempného ve 42. N. Roy, 43. Dorofejev, 50. Cotter. Střely na branku: 20:27. Diváci: 18 532. Whitecloud, 2. Stone, 3. Cotter (všichni Vegas). Calgary – New Jersey 2:4 (1:0, 0:2, 1:2) Branky: 20. Šarangovič, 55. Kadri – 24. a 60. Hischier, 33. Bratt, 49. Holtz. Střely na branku: 25:30. Vítek Vaněček za New Jersey odchytal celý zápas, inkasoval dvě branky z 25 střel a úspěšnost zákroků měl 92 procent. Diváci: 17 597. HC Verva Litvínov – HC Olomouc 1:2 v prodl. (1:1, 0:0, 0:0 – 0:1)Branky a nahrávky: 2. Kirk (Maštalířský, Abdul) – 15. Orsava (P. Musil, J. Káňa), 61. Bambula (Ondrušek). Rozhodčí: Hribik, Pilný – Frodl, Špůr. Diváci: 3694. Motor slibně rozehraný duel v Pardubicích nezvládlČeské Budějovice vedly na ledě lídra tabulky z Pardubic už 3:1, ale nakonec si ze zápasu odvezly jen bod. Východočeši si k obratu pomohli přesilovkami, když v zápase využili hned tři, a nakonec zvítězili 4:3 po prodloužení. Na přesilovkovou trefu Tomáše Hyky dvakrát navázal v početní výhodě obránce Jan Košťálek včetně vítězné branky 34 sekund před koncem nastavení. Dynamo vede pořadí před druhou Spartou o šest bodů. HC Dynamo Pardubice – Banes Motor České Budějovice 4:3 v prodl. (1:2, 0:1, 2:0 – 1:0)Branky a nahrávky: 3. Hyka (L. Sedlák), 45. Kolář (T. Zohorna, R. Kousal), 48. Košťálek (Cienciala, R. Kousal), 65. Košťálek (R. Kousal, Hyka) – 17. Hovorka (Ordoš, Kondelík), 19. Pýcha (D. Simon), 25. Hanzl z trest. střílení. Rozhodčí: Veselý, Ondráček – Rampír, Thuma. Vyloučení: 6:6. Využití: 3:1. Diváci: 8962. Na jeho branku odpověděl rovněž v přesilové hře Patrick Kane, jenž ve svém druhém střetnutí za Red Wings zaznamenal první bod. Třetí část patřila Ottawě, která třemi góly odskočila do trháku. Na 3:1 minutu před polovinou zápasu zvýšil povedenou ranou z vrcholku pravého kruhu pro vhazování Kubalík. Rodák z Plzně bodoval po osmi duelech a skóroval popáté v sezoně. "Je fajn dát gól týmu, kde jsem minulou sezonu působil. Karlovy Vary po třech zápasech zabralyZápadočeši porazili Kladno 3:2 po samostatných nájezdech a z výhry se radovali po třech porážkách. Přitom domácí Rytíři sahali po třech bodech, když po brankách Jakuba Strnada a Denise Kusého vedli 2:1. Karlovarský kapitán Jiří Černoch však poslal zápas do prodloužení gólem v přesilovce necelých pět minut před koncem. Nájezdy rozhodli Ondřej Procházka s Tomášem Rachůnkem. Rytíři Kladno – HC Energie Karlovy Vary 2:3 po sam. nájezdech (0:1, 1:0, 1:1 – 0:0)Branky a nahrávky: 29. (ONLINE**) Servette Slavia Praha on-line přenosu 21 září 21. 9. 2023 — (ONLINE**) Servette Slavia Praha on-line přenosu 21 září 2023 24. 8. 2023 — U sledování textového přenosu přímo ze stadionu přeji co ... Slavia Praha Servette přenos 14 prosince 2023 před 15 hodina před 17 hodinami — před 15 hodinami — Slavia Praha - Servettepremiéra, živě, HD Sport 1 Zajtra18:45 Naživo Servette, Evropská liga, základní skupina, ... Slavia Praha Servette 1890 on-line přenosu 14 prosince před 16 hodinami — Servette FC Servette FC is a Swiss football club based in Geneva, founded in March 1890 https://isport.blesk.cz/fotbal/servette-fc-slavia/online ... [ONLINE<<<] Servette Slavia koukněte se živě 21 září 2023 př ... živý Slavia Praha FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 8. kola italské fotbalové Serie A (ŽIVÝ PŘENOS TV) Servette Slavia koukněte se živě 21 před 12 hodinami ... Krivošík (Lantoši, Pyrochta) – 14. Mozík (Sobotka), 16. Konečný (M. Forman, Kempný), 39. Kousal (Kestner, Irving), 42. Kempný (Řepík), 58. Kempný (Buchtele), 58. Chlapík (Sobotka). Rozhodčí: Jeřábek, Vrba – Kajínek, Ondráček. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:2. Diváci: 2707. Litvínov doma padl teprve podruhé v sezoněOlomouc zvítězila v Litvínově 2:1 po prodloužení a vyhrála potřetí za sebou. Liam Kirk sice za domácí otevřel skóre, ale obrat Hanáků zařídili Jakub Orsava a Jan Bambula. Severočeši prohráli na Zimním stadionu Ivana Hlinky teprve druhé utkání v ročníku, ale momentálně jsou zcela bez formy, když se potýkají se sérií pěti porážek. minutě už 4:1, ale domácí udělali ze zápasu drama. Na dva přesilovkové zásahy hostů zareagovali stejným způsobem slovenští zástupci Róbert Lantoši a Filip Krivošík, ale Boleslavští srovnat nestihli. Zápas rozhodl znovu Kempný v 58. minutě druhým gólem v utkání, skóre uzavřel do prázdné brány Filip Chlapík. BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha 3:6 (0:2, 1:1, 2:3)Branky a nahrávky: 24. Dvořáček (J. Půček), 48. Lantoši (Skalický, J. Aaltonen), 53. a 39. Vrhel, 16. Morong, 19. Síla – 11. Š. Jelínek, 18. V. Brož, 18. Ozols, 36. Menšík, 64. Čachotský. Rozhodčí: Bejček, Kostourek – Maštalíř, Kotlík. Vyloučení: 3:4, navíc D. Šedivý – Chvátal oba 5 min. Využití: 0:2. Diváci: 912. Prostějov – Sokolov 2:5 (1:3, 1:0, 0:2)Branky: 17. Veselý, 23. Z. Doležal – 5., 8. Stadion vrátil do hry nejprve ve hře čtyř proti třem Petr Hauser a potom Petr Ton. Sekundu před koncem při power-play zpečetil výsledek do prázdné branky Adam Hořanský. Sokolov si poradil s ProstějovemSokolovu získal v Prostějově do osmé minuty vedení dvěma góly Daniel Kružík, v čase 16:27 snížil Jan Veselý, ale za 61 sekund vrátil hostům náskok Tomáš Vracovský. V úvodu druhé části snížil Zdeněk Doležal, ale v 53. minutě dovršil hattrick Kružík a v závěru zpečetil při power-play výsledek Jaromír Kverka. Vrbata, Průcha. ŽIVĚ: Utkání legend k výročí 120 let hokejové Sparty Sto dvacet let od svého vzniku slaví hokejová Sparta exhibičním střetnutím legend pražského celku s česko-slovenským výběrem hvězd nedávné minulosti. Na sparťanské straně nastupují hráči jako David Výborný či Richard Žemlička, ve "výběru hvězd" nechybí například Jaromír Jágr nebo Petr Čajánek. Přímý přenos sledujte na ČT sport a ČT sport Plus. Vypjaté utkání zvládl lépe Vsetín a prodloužil vítěznou šňůru. Vyhrála i Slavia 9. prosinec 2023 - 16:55 Devětadvacátým kolem pokračuje první hokejová liga. Hokejisté Vsetína, kteří vyhráli poslední tři utkání v řadě, doma hostili Litoměřice. Vypjaté utkání domácí zvládli lépe a výhrou 8:5 prodloužili svou vítěznou sérii. Ekman-Larsson, 47. Luostarinen, 60. Barkov - 29. R. Smith. Střely na branku: 33:27. Diváci: 18 640. Bobrovskij, 2. Luostarinen, 3. Lundell (všichni Florida). Edmonton – Minnesota 4:3 (1:0, 2:3, 1:0) Branky: 16. a 42. Bouchard, 22. McDavid, 39. Draisaitl - 21. Boldy, 21. Eriksson Ek, 32. Dewar. Střely na branku: 40:20. Diváci: 18 176. Bouchard, 2. Česká televize | Fanklub Poldi Kladno Slavia Praha – Prostějov 3:1 (1:0, 2:0, 0:1) Branky: 14. M. Beran, 29 Přímý přenos sledujte na ČT sport Plus. Patrik Eliáš bude pomáhat prvoligové Slavii ...